2726
عنوان

شوهر دروغگو....

224 بازدید | 13 پست

ابمیوه یکی یه لیوات اوردم بخوریم، شوهرم ابمیوه خودش رو خورد،من فقط نصف لیوانمو خوردم 

بعد بهش گفتم تو بقیه لیوانمو بخور،، دیدم لیوانو برداشت ی نگاه کرد بهم گفت دهنیه ....  

بعد خورد 

بهش گفتم الان منظورت چی بود گفتی دهنیه؟؟ 

گفت هیچی بابا شوخی کردم 

منم گفتم چرا دروغ میگی،، راستشو بگو 

چون میدونم منظورش این بوده که دلش نمیاد بخوره از لیوان چون دهنیه 

ولی خیلی راحت ب من دروغ میگه که شوخی کردم ،، منظور واقعیشو نمیگه 

منم گفتم از اینکه دروغ گفتی بدم میاد ازت 

پاشدم اومدم تو اتاق و قهر ....

دلم میخواست راستشو میگفت

بوی نم بارون 😍🌧️☔

ب اینجور حرفا هم میگید دروغ😖😑

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره ،هرچی راستش نباشه میشه دروغ

این حقیقت رو گفته فقط هم خواسته دلت نشکنه خورده دیگه دروغ حساب نمیشه ...قهررو عادی جلوه نده 

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
دروغ گو نیست عزیزم ملی به زودی دروغگو میکنی جانم باعث فاصله جدی میشی بین خودتون رفتارت اشتباست اصلاح ...

خب وقتی من میدونم واقعا منظور اصلیش  رو نگفته ولی میگه شوخی میکنم 

به روش نیارم؟؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
یعنی چی؟! عادی نکنم؟

یعنی واسه هر چیزالکی مث این  قهر نکنین ک بعدا هم واسه چیز جدی قهر کردی براش عادی بشه ومهم نباشه قهر کردنت!زندگیتونو جدی بگیرین بابا نخورد ک نخوردقهر کردن نداره ک

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز

شما خودتون باعث شدین بهتون دروغ بگه وقتی گفت دهنیه نمی خرم شما خیلی راحت می تونستین بگین اشکال نداره وقتی جوری برخورد کردین که ناراحت شدید بنده خدا چیکار باید می کرد

حتما میشه همونی که تو می خوایی دوست من شک نکن
یعنی واسه هر چیزالکی مث این  قهر نکنین ک بعدا هم واسه چیز جدی قهر کردی براش عادی بشه ومهم نباشه ...

نههههه اتفاقا خورد 

میگم وقتی گفت دهنیه،من گفتم منظورت چیه؟؟ 

( چون منظورش این بوده که مثلا ی حالیه بخواد دهنی بخوره) 

ولی اون گفت هیچی منظوزی نداشتم شوخی بود 

ولی میدونم دقیقا منظورش اونی بود ک اول گفتم 

ولی از این بدم اومد ک راستشو نگفت

بوی نم بارون 😍🌧️☔
نههههه اتفاقا خورد  میگم وقتی گفت دهنیه،من گفتم منظورت چیه؟؟  ( چون منظورش این بوده که م ...

خب عزیزم شمام باسیاست باش بجا اینک الان قهر کنی و خودتو خورد کنی بروت بیاری ناراحتیتو بعدا غیرمستقیم حالیش کن ک ناراحت شدی!ازین اتفاقا برامنم خیلی افتاده ولی بروم نیاوردم فرداش ک مثلا سرسفره لیوانمو برداشته آب بخوره یاغذای اضافیمو بخوره با خنده بهش گفتم دس نزنی دهنیه ها گفته  منظورت چیه منم گفتم ک مثلا دیروز اینطوری گفتی خیلی راحت ازم معذرت خاهی کرده،،شمام میتونین همین کارو بکنین

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز
خب عزیزم شمام باسیاست باش بجا اینک الان قهر کنی و خودتو خورد کنی بروت بیاری ناراحتیتو بعدا غیرمستقیم ...

بابل بخداااااا ناراحتیه من از این نیست ک بخوره یا نخوره 

من میگم وقتی گفت دهنیه ، من گفتم منظورت چیه 

بجای اینکه راستشو بگه ،، گفت منظوزی نداشتم 

در صورتیکه داشت 

من ناراحتم چرا دروغ گفت

بوی نم بارون 😍🌧️☔