1711
1707
عنوان

یهو دلم گرفت بدجور..

167 بازدید | 11 پست

از اینکه تا الان ب چیزایی ک میخاستم نرسیدم..

نه شغل دلخواهم

نه همسر دلخواه

نه زندگی دلخواه

حتی اختیار خودمم دستم نیس

۳۵ و مجرد و تو خونه همیشه زور

خیلی برا هدفام تلاش کردم ولی همیشه نتیجه عکس داد..

حتی ی دوس پسر خوبم ندارم دلم بهش خوش باشه

منم دلم گرفته🎈😭

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈سال به سال از تعداد اونایی که میگن :چرا روزه نمیری؟!  کم میشه و به تعداد اونایی که میگن :چرا روزه میری؟؟؟ افزوده میشه...😒😒😒فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐باهمینحس ششم کردناتون الان توی جهان سومیم یکم تحقیق و مطالعه کنید ببینید اصلا حس ششم چیه 🤔 خجالت نمیکشید؟ واقعا متاسفم😐من دخترم دختررر بادکنکککک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈😐🤔🤔🤔گروه چالش لاغری داریم هرکی میخواد عضو بشه و مانکن بشه داخل تامیکم بنویسه ادرس بدم😍😍فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍😍😍🎈❤                    الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

1718

انشاالله یه همسر خوب نصیبت میشه عوض همه سختیات درمیاد

🌹🍃رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ  وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَل لِلشَّیْطانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللّٰهُمَّ اِنِّی اَسْتَغْفِرُکَ وَ اَتُوبُ اِلَیْکَ اِنَّکَ اَنْتَ الْغَفُورُ الْرَّحِیمُ🍃🌹
1665

من ۲۹شدم.شوهر کردم زود وهولکی.از درس و پیشرفت زندگی جاموندم..مشغول بشور بساب بپز.بچه داری.....

دلم انگار۹۰سالشه

خدایا از گناهانم بگذر همانگونه که ازآرزوهایم گذشتی  خدا جان بیا با هم منطقی باشیم دیگه😕😖 خدایا من اینجا دلم سخت معجزه میخواهد   ولی تو انگار معجزه هایت را گذاشته ای برای روز مبادا  ... ..  یکی با مشروب🍷 تو فکر خداست 🕋...... یکی تو مسجد🕌 ب فکر زناست 😏...... یکی قمه⁦⚒️⁩ ب دست تو فکر غیرته 😎💪...... یکی تسبیح📿 ب دست تو فکر شهوته🤤💏 ، یکی ریشش و با تیغ زده 🤵......یکی با ریش🧔 مردم و تیغ زده💸💵.......میگن هر کی مشروب میخوره میره جهنم👿🔥 ... جهنمی ک آدماش مست باشن🤩😉😗💃🕺... از دنیایی ک آدماش پست باشن🧛😈 . خیلی بهتره !🙂.....درضمن من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه😒