2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خونه مادر و و خواهرم که دیگه جای خود داره😑😂

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
2714

ی بنده خدایی میگف خواهرشوهرم تو تموم وصعیت های واتسابش دائم داره امر ب معروف میکنه ک بشینید خونه هاتون ولی هر وقت پیام می‌دم ب خواهر شوهرم ک الان کجایید میگه خونه مادرشوهرم اومدم ی سر کوچیم بزنم برگردم

انگار بقیه سر بزرگ میزنن

دولت ماهم خودشو قرنطینه کرده اما کشتیا چینی هی تو اسکله ها پهلو میگیرن..بعد به مردم میگن تو خونه بمونین.‌آخه لامصب تو اول کشورت قرنطینه کن بعد مردمو...چ فایده مردم از کار انداختی ..ولی خودت داری با همه کشورا بده بسون میکنی

واقعا متاسفم براشون من خونه مامانم دوماهه نرفتم اون وقت یه عده اینجوری....فرهنگ وشعورشون پایینه

بچه ها برای یه کاربر نی نی سایتی که کرونا گرفته یه صلوات بفرستین حالش خوب نیست به دعاهای هممون نیاز داره لطفا یه صلوات برا بازگشت سلامتیش بفرستین چندثانیه بیشتر وقتتون و نمیگیره
دولت ماهم خودشو قرنطینه کرده اما کشتیا چینی هی تو اسکله ها پهلو میگیرن..بعد به مردم میگن تو خونه بمو ...

اینو گفتم چون تو بندر کار میکنن مردامون و میبینن ک کشتیا چینی برو بیا دارن ..افرادشون راحت وارد بندر میشن...اونا آزاد...مردم ما گیره عجوج مجوج رئیسا افتادن..بی تدبیرا

2706