2726

فردا صبح میخوام ساکشو ببندم و وسایل بیمارستانم بذارم بیمارستان دولتی میرم بنظرتون چیا باید همراه داشته باشم برای خودم ونی نی 

خوشحال میشم لیست کامل و جامع از تجربیاتتونو بشنوم سزارینی هستم 

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

خوشبحالت😔😔😔😔

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی ک با ارامش و سلامتی فارغ بشی منو‌هم حتما دعا کن این روز رو ببینم ونی نی دار بشم .

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
2728

یه بسته شورتکس. یه بسته پوشک بچه از این بزرگا که شکل نوار بهداشتی هستن برای خودت. پوشک بچه واسه نی نی. لباس و روسری و برس برای خودت. کرم پای بچه. دستمال مرطدب. لباس و شلوار بچه سه دست. پارچه خشک کن. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

اینارومیبرم من دمپایی .بشقاب قاشق نمک خرما کمپوت اناناس پوشک شورت شلوار نواربهداشتی دستمال کاغذی فلاکس چای .برا نی نی یه دست لباس ۰ ویه دست لباس ۱ پتو کیسه خواب شیشه شیر مای بی بی جوراب کلاه دستمال مرطوب نایلون آشغالی وتمام ازمایش وسونوگرافی دفترچه خودت شوهرت 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

وای دل منم نی نی خواست..همچی بردار..دوسه دست لباس واسه بچه.پوشک واسه خودتو وبچه.دسمال کاغذی .وسایل ضدعفونی کننده.قاشقوچنگال.و...دیگه یادم نمیاد...میشه واسه منم دعا کنی خدایه پسر سالمو بهم بده...به حق مولود امروز به سلامتی وخوشی بچه تو بگیری بغلت بیای خونت

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

من اینارو گذاشتم البته میگن تو خصوصی وسایل میدن ک من بخاطر کرونا گفتم خودم ببرم بهتره

دو دست لباس با ی بادی و ی سرهمی

ی دورپیچ یا قنداق فرنگی

شیرخشک با پستونک فلاسک

کاور برای دستشویی فرنگی

پارچه تعویض پوشک

شیاف،کریر،پیش بند،پوشک

جوراب با دستکش

برای خودمم شورت ی بار مصرف و پوشک و شونه و لباس راحتی

Lea  
2706