2733
2734
عنوان

یه سوال دارم درمورد خواب ....

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 34 پست
منم ی سوال بپرسم حتی تاپیک هم زدم ولی کسی نیومد 😔

بپرس عزیزم

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن حقیقیه من داییم تو خوابم اومد یه چی گفت حدود دو هفته بعد اتفاق افتاد

هیچ کس اشکی برای ما نریخت ..‌.‌ هرکه با ما بود از ما میگریخت ... چند روزی ست حالم دیدنی ست ... حال من از این و آن پرسیدنی ست ... گاه بر روی زمین زل میزنم ...گاه بر حافظ تفائل میزنم ... حافظ دیوانه حالم را گرفت ... ما زیاران چشم یاری داشتیم ... خود غلط بود انچه می پنداشتیم
بیشتر خوابها به خاطر اینه که بهشون فکر میکنیم و مفهوم خاصی ندارن

اتفاقا اشتباه میکنید    گاهی اونا    بخاطر مسئله ای میخان باما ارتباط برقراورکنن که از ما بخان اون چیزو    من خودم به خوابم اومده بود یکی از امواتمون نه فقط یبار بلکه سه چهار بار 

خدایا    سرانجام کار چنان کن که تو خشنود باشی و ما رستگار   😍😚 خدایا به حرمت شهید بزرگوار   کسی که اسمش حتی ارامبخشه    شهید ابراهیم هادی      حاجت همه حاجتمندا رو روا بدار     آمین 
بپرس عزیزم

من دیشب خواب دیدم که من وداداشم و دخترخاله م وشوهرش و ی نفردیگه که نمیشناختم رفته بودیم ی جایی که یدفعه ی اقایی اومد پیشمون وگفت هرکدومتون بگین که چ ارزویی دارین همه گفتن نوبت من ک شد نگاه کردم دیدم داداشم هست روم نشد بگم ازدواج باکسی که دوستش دارم گفتم ارزوم اینه ک ی کارواسه خودم داشته باشم با سرمایه خودم ولی هی تودلم میگفتم این نیست ازدواج بااونیکه دوستش دارمه و التماس میکردم 

2738
من دیشب خواب دیدم که من وداداشم و دخترخاله م وشوهرش و ی نفردیگه که نمیشناختم رفته بودیم ی جایی که ید ...

صب که بیدار میشی اولین تعبیری ک براخوابت ب دلت افتادهمون میشه

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
بپرس 

من دیشب خواب دیدم که من وداداشم و دخترخاله م وشوهرش و ی نفردیگه که نمیشناختم رفته بودیم ی جایی که یدفعه ی اقایی اومد پیشمون وگفت هرکدومتون بگین که چ ارزویی دارین همه گفتن نوبت من ک شد نگاه کردم دیدم داداشم هست روم نشد بگم ازدواج باکسی که دوستش دارم گفتم ارزوم اینه ک ی کارواسه خودم داشته باشم با سرمایه خودم ولی هی تودلم میگفتم این نیست ازدواج بااونیکه دوستش دارمه و التماس میکردم

اتفاقا اشتباه میکنید    گاهی اونا    بخاطر مسئله ای میخان باما ارتباط برقر ...

بله،شاید حق با شما باشه.

من فقط تجربه خودمو گفتم

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
بهش فکر کردی وخوابشودیدی؟

من خوابهای عجیبی مبینم  مثلا شب به یه موضوعی که تو گذشته اتفاق افتاده بود    یادم اوفتاد بعد با گریه گفتم ،همسرم،    الان زنده بودی ازت می پرسیدم شب به خوابم اومد و واقعا بهم گفت خواب هم خیلی واقعی بود 

بله،شاید حق با شما باشه. من فقط تجربه خودمو گفتم

درسته   منم همینطور  تجربه ای که خودم داشتم بیان کردم    

یبار تو خواب دیدم   عروسی کسی هست که خیلی دوسش دارم   ولی من تو خواب فقط گریه میکردم  به حدی گریه میکردم که وقتی از خواب پریدم   تپش قلب داشتم شدید  و اشک صورتمو عین آب شسته بود      من اونموقع فک نمیکردم تعبیر خاصی داشته باشه اما بعد این خوابم عمه امو رو از دست دادیم    تعبیر خواب من همین بود بعد از مدت ها وقتی از کسی پرسیدم که من قبل مرگش این خابو دیدم    گفت معنیش همین بود

خدایا    سرانجام کار چنان کن که تو خشنود باشی و ما رستگار   😍😚 خدایا به حرمت شهید بزرگوار   کسی که اسمش حتی ارامبخشه    شهید ابراهیم هادی      حاجت همه حاجتمندا رو روا بدار     آمین 
2706