1711
1714
عنوان

یه سوال دارم درمورد خواب ....

367 بازدید | 34 پست

آیا کسی که عزیزی رو از دست میده و به خوابش میاد و شاید چیزهایی گفته بشه من میخوام بدونم حقیقی هست یا ذهن ما بصورت خواب نشون میده آیا کسانی که رفتن به دنیای دیگه  ارتباطشان با ما به کل قطع شده  ....هرچی فکر مکنید یا میدانید بگید 

نه ارتباط حقیقیه

🌹🍃رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ  وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَل لِلشَّیْطانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللّٰهُمَّ اِنِّی اَسْتَغْفِرُکَ وَ اَتُوبُ اِلَیْکَ اِنَّکَ اَنْتَ الْغَفُورُ الْرَّحِیمُ🍃🌹

بیشتر خوابها به خاطر اینه که بهشون فکر میکنیم و مفهوم خاصی ندارن

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

1713

من شنیدم خداوند خیلی کم پیش میاد اجازه بده ب اموات ک برن ب خواب زنده ها ‌ 

حتی اینم مطمعنم ازش ک اگه از مرده درباره شب اول قبر ک چه سوال هایی میپرسن سوال کنی جواب نمیده ! 

خدایا ب حق امام زمان مرگ را ب همه ما اسان بگیر آمین 

دوست عزیز لطفا منو لایک نکنید 😐😐😐😐😐

عزیزم مادر من خواب دید ی شخص فوت شده داره اب و جارو میکنه در خونه رو گفت چ خبره گفتن مهمون داریم ی عزیز . فرداش پسرعموی نازنینم پر کشید 😥

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
1665

من دیدم کسانی که عزيزهاشون رو از دست دادن و خواب هایی راجع بهشون دیدن که حقیقت محض بوده،

از،طرفی بعضی خوابها بخاطر آشفتگي ذهن هست پس قابل اعتماد نیستن.

اما مطمئنا رابطه اموات با خانواده ها قطع نمیشه.

یبار داریم برا مادرش خیرات کرد

شب مادربزرگم اومد تو خواب یه فامیل خیلی دورمون گفت پسرم منو فرستاده مکه خیلی خوشحال بوده

اون فامیلمون صبح زود زنگ زد به مامانم گفت خوابشو. مامانم هم ز زد به داییم جریانو فهمید

چرا ساکتی؟ بفرست صلوات 

بهش فکر کردی وخوابشودیدی؟

می دانم گاهی..تلخ ام؛گس ام؛بیشتر از معمولِ زندگیِ یک نواختم؛بد اخلاق و عنُق هستم ؛می دانم روزهایی ست..مثلِ پیچکِ یاسِ روی دیوارِ خانه های قدیمی ؛در خودم می پیچم ؛و هرچقدر در را بکوبند؛هیچکسی را در خانه ی کوچک ام راه نمی دهم..اما حتّی آن زمانی که خودم را دوست ندارم تو را بسیار دوست دارم.....بسیار .....
1709
منم ی سوال بپرسم حتی تاپیک هم زدم ولی کسی نیومد 😔

بپرس عزیزم

می دانم گاهی..تلخ ام؛گس ام؛بیشتر از معمولِ زندگیِ یک نواختم؛بد اخلاق و عنُق هستم ؛می دانم روزهایی ست..مثلِ پیچکِ یاسِ روی دیوارِ خانه های قدیمی ؛در خودم می پیچم ؛و هرچقدر در را بکوبند؛هیچکسی را در خانه ی کوچک ام راه نمی دهم..اما حتّی آن زمانی که خودم را دوست ندارم تو را بسیار دوست دارم.....بسیار .....

ن حقیقیه من داییم تو خوابم اومد یه چی گفت حدود دو هفته بعد اتفاق افتاد

هیچ کس اشکی برای ما نریخت ..‌.‌ هرکه با ما بود از ما میگریخت ... چند روزی ست حالم دیدنی ست ... حال من از این و آن پرسیدنی ست ... گاه بر روی زمین زل میزنم ...گاه بر حافظ تفائل میزنم ... حافظ دیوانه حالم را گرفت ... ما زیاران چشم یاری داشتیم ... خود غلط بود انچه می پنداشتیم
1651