2733
2734

دوستای گلم پیش پیش معذرت میخوام🙏🙏😘😘😘

من پریودیم بهم ریخته و اصلا منظم نیست

سیکلم یبار ۳۳روزه یبار ۲۵روزه یبار ۲۸ روز😭

الان تاریخمو گم کردم

و این که من مثلا اگ ۴روز به پریودمه،اگ رابطه داشته باشم همون روز پریود میشم یا فرداش(ینی جلو میوفته)😒😒

دلیلشو نمیدونم ...

و همین باعث میشه تاریخام بهم بریزه🥺🥺🥺😔😒😒😒😭

تو بحران کرونا هم نمیتونم برم بیرون...🤨🤨🤨🤨😷😷😷😷

چیکار باید بکنم؟!!😔😔

الانم یه هفته عقب افتاده و پری نشدم...

پ.ن۱:دیروز رابطه محافظت نشده داشتم ک (احتمال دادم....)

واسه همین اورژانسی خوردم و میدونم ک دوباره سیستممو بهم میریزه🥺🥺🥺🥺

پ.ن۲:میگمااا احتماال بارداری هس؟؟!!!😒😒(بخاطر پریود نشدنم میگم _نه اون رابطه ک گفتم _)

پ.ن۳:نکنه کیست یا تنبلی داااارم😭😭😭😬😬😬😬😬😬🤨🤨🤨

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍

منم این مشکلو دارم🤕🤕البته بغیر از قسمتای رابطه...چون مجردم😁

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°

اول برو برنامه تقویم من یاهرچیز دیگه رو دانلود کن سیکلتو وارد کن بهت میگه تاخیرت چند روزه هست

اونارم نمیدونم بزار کرونا تموم بشه برو ازمایش و سونو ببین چی شده

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اول برو برنامه تقویم من یاهرچیز دیگه رو دانلود کن سیکلتو وارد کن بهت میگه تاخیرت چند روزه هست اونار ...

اخ من نمیدونم سیکلمو چن روزه وارد کنم

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍

طبیعیه استادطب سنتیمون میگفتن اگردقیق تویروزاتفاق بیفته که بادارو خیلی کم پیش میاد آسیب به رحم

ورحمی سالمه که ۳روزعقب وجلوبیفته

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدوآلِ مُحَمَّدوَعَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

پ ن۴ نمیدونم😐

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2738

هرکی می خوادپریودش منظم بشه از ۵ پری تا آخرش قرص ال دی بخوره هرکی بچه می خواد از۱۵ تا۲۵ مدروکسی پروژسترون بخوره روزی دوتا صب و شب این تمام ۶ دکتر زنانی که برا هر هرکدومش ۶ ماه رفتم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2706