2726

بچه ها ی مدته حس میکنم منو شوهرم از هم فاصله گرفتیم البته بگم من و مامانش باهم قهریم و مطمئنم اون پرش میکنه لطفا ی دعا برای محبت و وابستگی بهم‌بگین مامانش خیلی اذیتم میکنه من ۱۹ سالمه واقعا تحمل این همه زجر و ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یه ایه دارم به هر خوراکی که میخوام بدم به همسرم میخونم میدم بهش.سالهاست...

نوشتاری درستشو نمیدونم الان...حدودشو مینویسم سرچ کن.

ان لا تعلو علی وعطونی ان لولا ان ربطها علی قلبها لتوکن علی المومنین

همسرت چی دوست داره؟

رابطتو باهاش صمیمی تر کن،ps?کارت بازی؟ماساژش بدی،فیلم ببینید...یه مدت طبق خواسته هاش باش حالت خوب بشه

مزمل و یاسین بخون به غذاش ذکر یا ودود، کاش آنقدر زود ازدواج نمیکردی عزیز دلم

سه سال خاستگارم بود و شرایط واقعا خوب بود دیگه اینقدر خانواده اسرار کردن که اینجوری شد

دعا نمیخواد،اخلاق و درک متقابل باشه حله، دعا واسه ادمایی که هیچ زحمتی نمیکشن تا تغییرات ایجاد کنن

عزیزم گاهی اوقات رمقی واست نمیمونه که بخوای تلاش کنی فقط به خدا و قرآنش پناه میبری😔

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم رخ خواهد داد 😍💜

سوره طلاق هرروز بخون...ذکر یا رئوف و یارحیم و یاودود زیاد بگو

با مامانش هم سنگین باش و محترم و قهر نکن تا شوهرت طرف تورو بگیره

اگه زندگیت به خدا باشه خودش مراقبته و گرنه زندگیکه با گناه شروع بشه و توش گناه باشه پایان خوشی نداره
من یه ایه دارم به هر خوراکی که میخوام بدم به همسرم میخونم میدم بهش.سالهاست... نوشتاری درستشو نمیدون ...

اره از علاقه همسرم ب خودم خیلی مطمئنم ولی نمیدونم چرا ی مدت اینجوری شدیم ی مدت هست شبا همش سردرد میگیرم بهم میگن نظر خوردی و این چیزا

2706