2737
2734
عنوان

رفته بودم اصلاح خانم ارایشگره گفت چقدپرموی ادمی به پرمویی توندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1558 بازدید | 56 پست
اه خیلی حال بهم زنن خب بگو اخه تو کارت همینه کارتو کن پولتو بگیر کی ازت نظر خاست  منم رفتم اپی ...

وای دقیقا منم میرفتم اپیلاسیون  خیلی بهم چیز میگفت طرف

بابا پولتو بگیر کارتو بکن محض رضای خدا که این کارو نمیکنی داری در ازاش پول میگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای دقیقا منم میرفتم اپیلاسیون  خیلی بهم چیز میگفت طرف بابا پولتو بگیر کارتو بکن محض رضای خدا ...

خیلی رو اعصابن 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

منم صورتم پرموئه ولی ابروهام کچل😕

قبل کرونا دوسه جلسه رفتن لیزر خیلی خوب شده بود نازک تر و کم تر شده ولی به خاطر کرونا مطب تعطیل شد فعلا ژیلت میزنم چون به موبر و اپلیدی هم حساسیت دارم نمیتونم استفاده کنم مجبورم ژیلت بزنم

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2738
نه ولی هر سال باید شارژش کنی

واسه صورتم 5جلسه رفتم الان دوماهه بخاطره کرونا نرفتم موهها همه دراومده یعنی این چندجلسه پرید؟ 

خدایا به کدامین گناه حکم صبر رابرایم صادرکردی💔
منم صورتم پرموئه ولی ابروهام کچل😕 قبل کرونا دوسه جلسه رفتن لیزر خیلی خوب شده بود نازک تر و کم تر ش ...

منم ابروهام پر راضیم ولی صورتم پره چندجلسه رفتم لیزر الان بخاطره کرونا نمیرم همش ژیلت میزنم

خدایا به کدامین گناه حکم صبر رابرایم صادرکردی💔

اوووووه بابا انقدر سخت نگیرید مث که من فقط بهم برنخورده🤣من هرسری میرم خانومه بهم میگه خیلی پرمویی واصلا بهت نمیاد چون پوستت سفیده وموهات روشن اصلا بهت نمیخوره پرمو باشی واقعنم بهم نمیاد اما خیلی پرموام🤣بیچاره با پشما من کلافه میشه

عوضش ما بدنمون گرم میمونه به مزایاشم فکرکنید 😎

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤
منم خیلی پرموام، یه بار یه جا رفتم ارایشگاه گفت چقدر پرمویی خسته شده بود😩 اخرش که تموم شد گفت مثل ف ...

بعضیا خیلی بی شعورن..میخوان عیبت بگیرن لااقل به درستی بگن نه با تمسخر

منم برای عیب دیگه برام پیش اومده .اینقد خورد توی ذوقم که هیچ وقت نمیتونم ببخشمش😖