2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم دوماه درد میکشه همچی امتحان کرده دیگه خسته شده 

اصلا به صلاح نیست الان

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2728

تغذیشو اول باید درست کنه.... روزی ده لیوان آب بخوره آب جوشیده ولرم.... پماد رکتول هم خیلی خوبه بعد از هربار دفع بزنه با اپلیکاتورش تقریبا روزی یک بار..... تو دستشویی زیاد نشینه... زور نزنه.....غذای سرد نخوره.... حله حوله کلن تعطیل.... و برای کوچک شدنه بواسیر هم روزی ی دونه سیر بخوره با دولیوان آب مثل قرص... تیکه تیکش کنه با آب قولت بده تو گلوش گیر نکنه.... و برای کاهش درد هم روزی س بار  هربار ب مدت بیست دقیقه رو قابلمه داغ بشینه اولش داغه حوله بزاره روش بشینه.... 

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

راستی ی چیز دیگه این مشکل بیشتر منشا عصبی داره ینی بخاطر عصبانیت زیاد و حرص جوش پیش میاد.... سعی کنه ازین ب بعد کمتر عصبانی شه... 

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

راستی بیشتر مشکلات بدن بخاطر خوردنه زیاد چیزای سرده زمان صبحانه... مثل پنیر. 

صبحانه سوختو ساز بدنو تامین میکنه و نباید صبح سردیجات خورد صبحانشم تغییر بده مثلا شیره بخوره با ارده یا شیره با کره... تخم مرغ محلی.... چیزای گرم...روغنی ک استفاده می‌کنید هم سعی کنید حیوانی یا گیاهی باشه مثل روغن دنبه... منطورم اینه ک روغن‌های بیرون رو زیاد استفاده نکنید... امیدوارم هرچه زودتر خوب بشه....