2410
2553
عنوان

بچه ها تو عید به جاری و خواهرشوهر زنگ زدید برلی تبریک عید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 69 پست

بهده تحویل سال به همشون زنگ زدیم و عیدو تبریک گفتیم. 

وقتی جاریم دید من زنگ زدم گفت.:چرا زحمت کشیدی زنگ زدی خودم زنگ میزدم

منم گفتم وظیفست عزیزم😁

تعارف های الکی بهم میگفتیم😅

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹

الان ک گذشت حلول ماه مبارک رمضان رو تبریک بگو

واقعا واسه بعضیا تلنگر بزرگتر از کرونا لازمه آخه تا کی لجبازی باید قدر همدیگه رو بدونیم

خداروشکر که با خانواده همسرم این حرفا رو نداریم اونا تماس میگیرن من همینطور کوچیک تر اول زنگ بزنه یا آخر مهم نیست 

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ما حتی به عمه ها و عموی همسرم زنگ زدیم روز اول تبریک گفتیم  استارتر احترام احترام میاره اگه می ...

فکر کنم افسردگی دارم میخوام زنگ بزنم یاده بدیهاشون میوفتم به کسایی که دوسشون دارم زنگ زدم اما ب اینا نه خودمم میدونم شاید اشتباه باشه الانم دیره 

بعد من ی مدت قوم شوهر و نمیبینم و تماس نداریم دیگه خیلی ارتباط برقرار کردن سختم‌میاد

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
بهده تحویل سال به همشون زنگ زدیم و عیدو تبریک گفتیم.  وقتی جاریم دید من زنگ زدم گفت.:چرا ...

😅

البتع من ی پیام تبریک سال نو استوری کردم 😅

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
2456
حتما لباسهای عیدتون رو هم پوشیدید😅

چون قرنطینه بود لباس عید نخریدیم اصلا ولی لباس مرتب پوشیدیم برای سال تحویل عجیبه ؟ 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
چون قرنطینه بود لباس عید نخریدیم اصلا ولی لباس مرتب پوشیدیم برای سال تحویل عجیبه ؟ 

برای تماس تصویری میگم 

ساعت ۷ صبح بود سال تحویل لباس و... پوشیدید

ما با لباس خواب بودیم 😀

2714

من به خواهرشوهر بزرگم تقریباهرروز زنگ میزنم به اون دوتاهم هفته ای یبار مادرشوهرمم بادختر بزرگش زندگیمیکنه

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
منم این مدلیم یا حضوری یا پیام البته پیامم ندادم 😐

منم اینجوریم.شماره جاریام که ندارم.به خواهرشوهرام هم ابدا نمیزنگم.ن اینکه با هم بد باشیم کلا من اهل زنگ زدن نیستم.فقط به مادرشوهر و پدرشوهر تبریک گفتم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

بله ده مرتبه هم تماس تصویری داشتیم من ب همه خاله ها و دایی و عمو (هم خودم هم همسرم) هم زنگ زدم🤩🤩🤩🤩 با مادرشوهرم و مامانم ک هر روز تصویری صحبت میکنیم پسرم دلش تنگ میشه 

2706