2737
2734
عنوان

دلم برای جاری هام تنگ شده+

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه میشه ادم دلش برا جاریش تنگ بشه شگفتا😐😐

بله من خواهرم با جاری هاش از من ک آبجیشم صمیمی تره و همه و دوس دارن

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2731

با دوتا از جاری هام همسایه ام ولی یک ماهه ندیدمشون 

فقط از پشت پنجره به در خونشون نگاه می کنم😢

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2738

جاری منم چند روز پیش زنگ زده بود میگفت خیلی دلم برات تنگ شده،نمیدونم دیگه راست بود یا نه،کلا خیلی زبون میریزه ادم نمیدونم حرفه دلشه یافقط زبونه

به هرچه فکر کنید آن را به زندگی خود جذب خواهید کرد

منم دلم برای همه شون تنگ شده

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
منم با جاریم خیلی خوبم،امشب باهم تصویری حرف زدیم

اما من با هیچ کدوم صمیمی نیستم خیلی باهم جور در نمیاد اخلاقامون

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2706