2726
عنوان

پاک خودمو باختم کسی هست بفهمه چی میگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 32 پست
اصلا تو نمیدونی چ حالی شدم سوالشو دیدم یه لحظه احساس کردم خنگ دوعالمم گفتم وای من دارم چیکار میکنم س ...

ببین ترم اول و دوم انقدررررر ازین موارد میبینی 

من اون دوران کلا هنگ بودم 

میگفتم اینا دیگه کی ان

مثلا فکر کن ۷ و نیم میرسیدم سر کلاس ردیف های جلو پر بود (شروع کلاس ساعت۸😲)

الان از ۱۲۰ نفر اگه ۴۰ نفر بیان سر کلاس

رهرو ان نیست که گه تند و گهی خسته رود 

رهرو انست که اهسته و پیوسته رود

تو کار خودتو بکن بیخودی نترس

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
وایی خوشبحالت من آرزومه...خیلی ها مثل من آرزودارن جای تو باشن قدرشو بدون..خداپدربزرگتو بیامرزه 

میاری امسال نگران نباش

ممنون خدا رفتگان شماروهم بیامرزه⚘

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره میدونم پزشکی هستی این سوال فیزیو پرسید سوالشم این بود تو ناحیه ی ca 1هیپوکمپ اتصال گیرنده ها ...

اوففف

ببین فکر کردن و سوال پرسیدن خیلی خوبه 

اما به شرطی که از سر جوگیری نباشه

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
ببین ترم اول و دوم انقدررررر ازین موارد میبینی  من اون دوران کلا هنگ بودم  میگفتم اینا د ...

وای خدا خیرت بده یه لحظه تامرز سکته رفتم دیگه من اون گروهو چک نمیکنم خیلی رو اعصابن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
اوففف ببین فکر کردن و سوال پرسیدن خیلی خوبه  اما به شرطی که از سر جوگیری نباشه

حالا جوابشو میدونی برم ضایش کنم؟🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خدا خیرت بده یه لحظه تامرز سکته رفتم دیگه من اون گروهو چک نمیکنم خیلی رو اعصابن

ببین من شبای امتحان گروهو چک میکردم لمس میشدم 

فکر کن شب بلوک قلب مثلا

جزوه اناتومیش کفایت میکرد انقدر کامل بود

حالا یه سریا گری خونده بودن باز اوکین گاهی خودمم میخونم

یه سریا علاوه بر این دوتا اسنلم خونده بودن😲😲

بعد سوال میپرسیدنااا

الان یه سریا دنبال نمونه سوالن که فقط پاس شن

من نمره هامم خوبه نسبتا(معدلم ۱۸ است)اینو میگم که فکر نکنی اگه ارامش داشته باشی وفت میکنی

همیشه میانه رو باش

ببین من شبای امتحان گروهو چک میکردم لمس میشدم  فکر کن شب بلوک قلب مثلا جزوه اناتومیش کفایت می ...

اخ خداروشکر چون من تو فکر اینم تغییر رشتم بدم بعدا برم پزشکی 

حالا یا کنکور یا مهاجرت یا اون ازمون لیسانس به پزشکی

چقدر خوب که تو اومدی دلم اروم گرفت مرسی❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی از انرژی مثبتت❤❤❤موفق باشی 

😘⚘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخ خداروشکر چون من تو فکر اینم تغییر رشتم بدم بعدا برم پزشکی  حالا یا کنکور یا مهاجرت یا اون ا ...

قربونت برم عزیزم دیگه نهایت کاری بود که از دستم برمیومد

اتفاقا ترم ۳ یه گروه به ما اضافه شدن که بچه های لیسانس  به پزشکی بودن

قربونت برم عزیزم دیگه نهایت کاری بود که از دستم برمیومد اتفاقا ترم ۳ یه گروه به ما اضافه شدن که بچه ...

چ خووب😍

راستی یه سوال با توجه به اینکه حجم درسا بالاست تو حفظ میکنی درسارو؟

من خیلی کمال گرام تو درس خوندن فکر میکنم حتما باید حفظ کرد برای همین نمیرم سراغش حجم درسام که بالاست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ خووب😍 راستی یه سوال با توجه به اینکه حجم درسا بالاست تو حفظ میکنی درسارو؟ من خیلی کمال گرام تو ...

سعی میکنم یادبگیرم   حفظیارم حفظ میکنم تا جایی که بکشم😂

اوکیه در کل چون تو طول ترم میخونم یواش یواش زیاد بهم فشار نیاد

ورزش میکنم دیگه

ی نگاه به امضات بنداز جواب خودتو دادی گشادی بزنیا گشادددد

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
2706