2410
2553
عنوان

اینو خودم دوختم😅

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 43 پست
چیکار ب هنر من داری .. چرا دروغ بگم خوشگل نیست .‌ حالا اسنارتر بهش بر نخورد تو چته

بیشتر رو اعصابت کار کن 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فداتم😂😂😂

زنده باشی عزیزم🌷🌷

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
از کجا میدونی بر نخورد  قرار نیس رک همه چیز و بگی که  حالا منم نخوری😳

نه تو خوردنی نیستی که بخورمت .. پناه برخدا .‌. یاد بگیر جای کسی حرف نزنی استارتر اگه ناراحت خودش بیاد حرف بزنه من قبول میکنم . پناااااه برخدا 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2720
بیشتر رو اعصابت کار کن

ارزش جواب دادن ندارید بخدا

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2714
الان هر کی از راه میرسه فقط میخاد عقده هاش رو خالی کنه

دقیقا یه مشت عقده ای بی ادب البته بلا نسبت شما وبعضیا 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
عزیزم😍😍😘😘😘به خاطر پارچته اگه یه جوریه...اگه پارچت قشنگتر بود مطمئنن خیلی خشگل میشد...ولی در کل ...

چون کلاس نرفتم حیفم میاد پارچه بگیرم خراب بشه دلم بسوزه واسه همین با پارچه قدیمی ها تمرین میکنم

یا الله یا مُحمَد(ص) یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی ولاتُحلکنی
سینش خیلی بازه😂😂😂

عزیزم من خودم خیاطی میکنم بنظره من عالیه. وقتی برای اولین بارو بدون آموزش دیدن بتونی ی لباسو بدوزی خودش هنره و آفرین داره استعداده دوختو داری کلاس بری بهترم میشی انشالله. موفق باشی😊🌹

عزیزم من خودم خیاطی میکنم بنظره من عالیه. وقتی برای اولین بارو بدون آموزش دیدن بتونی ی لباسو بدوزی خ ...

مرسی عزیزم قبل این هم ی مانتو دوختم ک اصلا فکر نمیکردم خوب در بیاد

مرسی عزیزم لطف داری💗

یا الله یا مُحمَد(ص) یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی ولاتُحلکنی