2726
عنوان

وای ازدست خواهرشوهرررررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 1472 بازدید | 47 پست

اهمیت نده بابا شایدم منظور نداره چون زن دادتششی بهش نزدیکی مثل خواهرمیدونه حرفش راحت میزنه.درکل خودت ناراحت نکن مثل خودش باش ببین چی میشه شاید بفهمه کارش بده یا توبفهمی اونومنظورنداره واز حرفایی ک بهش بزنیناراحت نشه

آخ آخ دقيقأ ميفهمم چي ميگي...تيكه انداختن خوب نيس چه جدي چه شوخي...مشكل اينه تحمل همين رفتار با خودش ...

آفرین دقیقا 

آخه از من 8 سال کوچیکتره مجرده بعد خودشو سلیقه کل عقل کل میدونه یه اخلاقی داره بگی بالای چشت ابرو قهر میکنه 

چنبار به جهیزیم که پدرو مادرم و البته از رو حسادت  هیچ کمی کسری نزاشتن تا الانم هنوز حمایت میکنن متلک انداخ منم بشوخی در کردم بشوخی جوابشو دادم دیگه خیلی پاشو از گلیمش درازتر کرد خیلی خوبو محترمانه جواب دادم مامانش کاسه داغ تر از اش شد اومد کلیم بی حرمتی کرد منم بازم محترمانه جوابشو دادم و دیگه تو گروهشون مشارکت نکردم

والا بخدا ماهم میتونیم برای هرچیزی شون قلمبه بگیم ولی سرمون تو زندگیه خودمونه احترام قائلیم به شخصیت خودمونو. طرف مقابل ولی بعضیا نه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من انجام میدم خوبه مثلا میگه اینو اونجور کن اینو اونجور کنم سرم تو گوشیه بدش میبینه کسی بله نمی ...

منم شوهرم بشدت پشتمه میگه صداشون نکن اصلا خونمون وقتی اذیت میشی محل هم نمیدم هیچ وقت به هبچکدومشون بازم شوهرم هیچی نمیگه میکه خوبشون کردی

2728
رو چی عیب میذاره؟ 

مائده همیشه در صحنه😋

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
من زیاد بلدنیستم جواب بدم فکرمیکنم مشکلم هم همینه کاش میتونستم محکم ومودبانه مقابل حرفاش بایستم

منم همینطور مناااسفانه زبونم انگار قفل میشه فقط سکوت 

مگه مثلا همینجوری تو گروه بتونم از رو فکر جوابشونو محترمانه بدم 

منم شوهرم بشدت پشتمه میگه صداشون نکن اصلا خونمون وقتی اذیت میشی محل هم نمیدم هیچ وقت به هبچکدومشون ب ...

پس بیخیال شوهرتو تودستت نگه داری حله زدی تو دهنشون

گاهی لیاقتمون خیلی بالا تر از داشته هامونه

مادر شوهر منم هرروز یه چیزی واسه گفتن داره دو سه روز پیش اومده صبحونه می‌خوردیم میگه شما چرا چای کیسه ای میخورید من هیچی نگفتم ولی شوهرم گفت ببخشید از این به بعد از شما اجازه میگیرم  بعدشم میگه چرا تخم مرغ انقد کم پختین (3تا واسه 2نفر ) دیگه نتونستم خودمونگهدارم گفتم ننه خودتواذیت نکن ما اینو هم به زور تموم میکنیم آخه خودشون 3نفرن صبحونه 8تا تخم مرغ نیمرو میکنن

کاربر elayyyyyyyyyyyسابق هستم دوباره ثبت نام کردم مال یه سال پیش بودم
آفرین دقیقا  آخه از من 8 سال کوچیکتره مجرده بعد خودشو سلیقه کل عقل کل میدونه یه اخلاقی داره بگ ...

خواهر شوهرمنم همينه مجرده و به شدت زبون تلخ...يه تيكش هميشه اينه كه مردم شانس دارن از عروس ما كه شانس نيوورديم البته هميشه با خنده...و اينكه جرات نداره پيش شوهرم بگه توو جمعاي زنونه

مرا هزار اميد است و هر هزار تويي👨‍👩‍👧
دقیقا مثل خواهر شوهر کوچیکم هر روز هم زنگ میزنه از مادرشوهرم گزارش روزانه میگیره تو همه چی دخالت میک ...

باور کن یبار سر یه جریان ساده که میتونست زنگ بزنه. ساعت هفت و نیم صبح اومد خونمون. که چرا دیروز اینجور پیامی تو تلگرام بهم دادی. فک کن پدر و مادرشم در جریان بودن. نگفته بودن دختر کرو ولش کن.

در حالی که من اصلا دیگه تو فکر اون پیام نبودم. و برامم مهم نبود

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2706