2726
عنوان

نی نی آره یا نه... مساله این است!

413 بازدید | 44 پست

دوستان من خیلی دلم بچه میخواد اما فکر کنم شرایطم مناسب نیست زیاد.ببینید شما نظرتون چیه... 

من 23 سالمه و امسال کنکور ارشد دارم و همه دانشگاه های رشته ام راه دوره. وقتی بهش فکر میکنم باید از خونه دور بشم اذیت میشم. یه وقتایی به سرم میزنه درس رو ول کنم و بچه دار بشم... اما بعدش میدونم ادامه تحصیل و کار گیر آوردن سخت میشه...از طرفی شوهرم هم هنوز به ثبات مالی خوب نرسیده... 

میشه مادرا بیان از تجربیاتشون بگن؟ خیلی پر دردسره بچه؟ اول درس یا اول بچه؟

کسی بوده پشیمون شده باشه از بچه آوردن یا نیاوردن؟ 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بچه خیلی خرج داره شما از  سونو آزمایش بارداری بگیر تاشیر خشک و پوشک 

اول سعی کن از نظر مالی به ثبات برسین. بعدش اقدام کن 

بعد هم درستو ادامه بده با بچه خیلی شرایطت سخت میشه 

خدایا شکرت 🙏🏻
2728

درستو بخون اگه واقعا هدفت درس  و کاره چون واقعا استرس درس زیاده و رو بچه تاثیر میذاره.سنت هم که زیاد نیست اما بهتره بری پیش یه متخصص تا از ذخیره تخمدانیت و سلامتت مطمین باشی

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست

بله عزیزم خیلی سخته . ولی از دور قشنگه . من که پیرم دراومد با بچه . وقتی بدنیا اومد همزمان باهاش درس هم میخوندم سرکار میرفتم .فرصت نکردیم دوتایی خوشگذرانی هم بکنیم و خیلی کارهای نکرده ی دیگه ...ولی با این حال خدا رو شاکرم بابت پسرم 

اول درس بخون بعد واسه بچه وقت هست سنی نداری ک هنوز 

آره منطقی‌ همینه... یکم از این میترسم که میگن جلوگیری باعث تنبلی رحم میشه. من 3 ساله ازدواج کردم... این درسته؟ 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
آره منطقی‌ همینه... یکم از این میترسم که میگن جلوگیری باعث تنبلی رحم میشه. من 3 ساله ازدواج کردم... ...

نمیدونم عزیزم منم شنیدم 

میتونی با ی متخصص مشورت کنی ولی فکر نمیکنم مشکل خاصی پیش بیاد 

عزیزم بچه خیلی خرج داره شما از  سونو آزمایش بارداری بگیر تاشیر خشک و پوشک  اول سعی کن از ...

این حرفا رو آدم کمتر میشنوه همه میشینی پیششون میگن خیلی شیرینه و عالیه و کاش زودتر می‌آوردم... گیج میشه آدم... 

این حرفا رو آدم کمتر میشنوه همه میشینی پیششون میگن خیلی شیرینه و عالیه و کاش زودتر می‌آوردم... گیج م ...

اره عزیزم خیلی شیرینه 

اما بزار شرایط مالی تون به ثبات برسه وگرنه خیلی سخت تون میشه 

خدایا شکرت 🙏🏻
صبر کن درس بخون ۲۵ سالگی وقت بهتری هست برای بچه دار شدن

دقیقا اگه دانشگاه قبول شم امسال، تا ارشدم تموم بشه انشاءالله همین حدود 26 میشه سنم. 

اول درستو تموم کن هر دو با هم نمیشه بچه خیلی وقت میخواد

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706