2726
عنوان

مجردی یا متاهلی؟ نظرسنجی

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 30 پست

من مجردم ولی ۹سالِ دوستای متاهلم انقدررررر از زندگیاشون برام دردو دل کردن و من حرص خوردم احساس میکنم 

۵سال زندگی متاهلی کاملا ناموفق وخودم تجربه کردم وواقعا فشارش وحس میکنم...

برای همین تواین تایم میگم زمانی ازدواج میکنم ک حداقل دیگه نگم کاش بیشتر صبرمیکردم....(چون دوستام تکراری ترین جملشون همینه)

۲۳ سالمه

من گزینه متاهلی رو انتخاب کردم با اینکه مجرد هستم  اگر فردی ادعا میکنه مجردی خوبه حتما بی تعار ...

منم خاله مامانم مجرد بود و کار میکرد ولی وقتی مادربزرگ مامانم فوت شد سریع ازدواج کرد

با وجود اینکه خیلیا مخالف بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مرگ رو

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
من گزینه متاهلی رو انتخاب کردم با اینکه مجرد هستم  اگر فردی ادعا میکنه مجردی خوبه حتما بی تعار ...

من همه اینایی گفتیو حس کردم

تا خدی که تو شهر خودمون رفتم خوابگاه دانشکاه

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
مرگ رو

ای جان حرف دلمو زدییییییییی♥♥

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔

مجردی حداقل اینجوری غصه ی بچه هام رو  نداشتم 

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍

من مجردم مجردیمم بد نبود درس خوندم کارم کردم پدر مادرمم خدا وشکر خوبن بیرون میرم گردش ورستوران با دوستام یعنی منظورم اینه که متعصب زیاد نبودن درکل مجردی خوبی دارم ولی دیگه دوست دارم ازدواج کنم بچه دار شم ولی هنوز قسمت نشده احساس میکنم دیگه نشه چون سنم زیاده

من مجردم مجردیمم بد نبود درس خوندم کارم کردم پدر مادرمم خدا وشکر خوبن بیرون میرم گردش ورستوران با دو ...

خودمم مجردم هرچی قسمت باشه ازدواج همچین آش دهنسوزی هم نیس یه نگاه بندازهمین نی نی سایت یا اطرافت ببین چقد تو سر و کله هم میزنن، صدی نود و نه شوهراشون دارن خیانت میکنن!

2706