2703
2553
عنوان

مامانای آذر 99 بیاین ببینمتون👀

| مشاهده متن کامل بحث + 6834 بازدید | 113 پست
وای خدایا..شیاف استفاده میکنی؟ ان شاءالله خیر باشه هرچی بشه..مواظبت کن از خودت 

استفاده میکردم وای قطع کردم 

چون رشد نداره 

این سومین سقط مه 

باز باید کلی حرف بشنوم

😭

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔
استفاده میکردم وای قطع کردم  چون رشد نداره  این سومین سقط مه  باز باید کلی حرف بشن ...

مطمئن باش خدا ی چیزی میدونه..ول کن حرفارو که همیشه هست حالا هر اتفاقی بیفته..فدای سرت ان شاءالله هروقت صلاح بود خدا بهت بهترینا رو بده

أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ.. :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمئن باش خدا ی چیزی میدونه..ول کن حرفارو که همیشه هست حالا هر اتفاقی بیفته..فدای سرت ان شاءالله هرو ...

ی پسر دارم البته ولی هر بار باردار شدم به بچم دل بستم اسم انتخاب کرده بودم حتی کلی لباس میخواستم سفارش بدم ولی حیف 

از همه چیز که بگذریم 😊‌همین زندگی میماند و یک لیوان چای☕️واسه دوباره مامان شدنم دعام کنید سه تا سقط داشتم خیلی دوست دارم اگه خدا خواست ی دختر بده بهم درست شبیه پسرم 👩‍👧‍👦🥺😔
ی پسر دارم البته ولی هر بار باردار شدم به بچم دل بستم اسم انتخاب کرده بودم حتی کلی لباس میخواستم سفا ...

باورت میشه من اصلا واسش تصمیمی نگرفتم و سپردم به خدا..انقد ک میترسم..هروقت برای ی کاری برنامه چیدم توش مشکل پیش اومد دیگه اینو عمرا درباره کاری ک میخوام بکنم الان تصمیم نمیگیرم

2720
باورت میشه من اصلا واسش تصمیمی نگرفتم و سپردم به خدا..انقد ک میترسم..هروقت برای ی کاری برنامه چیدم ت ...

انشاالله به حق این روز عزیز سالم بیاد بغلت ‌ و بارداری راحت و بی درد سری تجربه کنی 

2714
دلم بخواد عزیزم ارزومه دعای هر لحظه منه

ان شاااءالله عزیزم مطمئن باش خدا ب وقتش بغلتو پر میکنه من 4 سال صبر کردم

استارتر ودوستان من دنبال اسم هم هستم .نمیدونم از کجا پیدا کنم .نطری اگه دارید درمیون بزارید ممنون

ی تاپیک بزن نظر بقیه رو بپرس 

مبارک باشه عزیزم

مرسی همچنین برا شماهم مبارک باشه 

داشتم کامنتارو میخوندم منم مثل شما ۴ سال منتظر بودم انشالله که سالم به دنیا بیان 

ولی بتای من ۱۵۰ بود یه هفته بعد از موعد آز دادم 

2706