2726
اتفاقا الان توی دلم گفتم امروز نیمه شعبانه کاش خونده بودم امروز

یه مطلب شنیدم تنم لرزید...میگن  اینا که نماز نمیخونن نجسن حتی از دستشون نباید غذا بخوری 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو رو خدا اینجوری نگو خدا غفار هست یعنی خیلی خیلی بخشنده خوش به حالتون با هم شروع کنین از همین قردا ...

به شوهرم میگم خودش که گفت من اصلا بهش نگفته بودم تو ذهنم بود ولی اون به زبون اورد

تلاسمونو میکنیم 😢

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
الان میرم حمام دوباره غسل میکنم میخونم

احسنت التماس دعا 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

اینی ک دوستم میگی نمیتونم کار شیطونه توی کتاب ان سوی مرگ کانلا توضیح داده بود ک میخای ی کاری کنی چقدر از همه طرف شیاطین به ادم حمله میکنن ک اون کار خیرو انجام نده... پس تو تکی میدون جنگی برنده و بازندش ب اراده خودت...

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤
هر دو

پس پیشنهادم برات اینه که همین الان به جای خواندن چت های ما برو وضو بگیر و نمازت رو بخون تا بیشتر از این شرمنده خودت و خدا نشدی...

بعدش بیا دردودل کن...

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *
حتمااا تورو خدا دعا کن بتونم بخونم من سیدم هستم ولی این بچه سید بی نماز به چه درد میخوره

این چه حرفیه..میدونی سعادت میخواد سید بودن خدا دوستت داره💚 توهم خدا رو دوست داشته باش و با دل پاکت برام دعا کن برا خودمو خونوادم اگه زحمت نمیشه💕

نماز یه سیم وصل ما و خداست من با خودم میگم حداقل این سیم هیچویت نباید قطع بشه حداقل

من از وقتی ضربه خوردم دیگه کسیو نشناختم و ارتباطیم داشتم قطع کردم باهمه 

یه کاری باید کنم😞

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
این چه حرفیه..میدونی سعادت میخواد سید بودن خدا دوستت داره💚 توهم خدا رو دوست داشته باش و با دل پاکت ...

جتما بخدا اگه لایق باشم و دعای یه ادم بی نماز مثل من تازه نیخواد  شروع کنه قبول بشه حتماااا دعات میکنم

2706