2726

تورو خدا کمکم کنین دوستان.الان پریودم تموم شده پاک شدم دوست دارم بخونم اما انگار یه چیزی مانع میشه و نمیذاره

انگار خجالت میکشم

وقتی دلتون مبخاد  چطور نمیتونید ؟ 

یه جانماز قشنگ ببرید تو به اتاق خلوت و شروع کنید

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابت غلط های تایپیم معذرت

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!
2728

منم همینطوریم چندشب قبلم شوهرم گفت نظرت چیه نماز شروع کنیم منم میخوام ولی روم نمیشه خجالت میکشم انگار

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.

تو تاپیکای قبلم گذاشتم در مورد نماز صفحهخط کشی شده برای ادا نماز قضا...پاشو لعنت شیطون کن...نشو مثل من...از کی ازچی خجالت میکشی؟؟

ادم باید از خدا وآئمه خجالت بکشه که روسیاه دور از جون محشور بشه...پاشو گل قبل اینکه قضا بشه....هزاران نفر الان در قبر خوابیدن وحسرت میکشن ای کاش زنده بودن واشتباهاشون حبران میکردن 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

عزیزم همینکه میدونی باید بخونی خیلی خوبه به نظرم سعی کن صدای اذانو که شنیدی سجاده پهن کنی و شروع کنی ان شالله تو خوندنش ثابت قدم باشی...سر وقت خوندن خیلی شیرینو و لذت بخشه

ان شالله دل همه پر از آرامش و خوشی باشه💖

من نمازمو میخونم واهمیت میدم و چندوقت پیش ی پیجی دیدم قران با جلدای رنگی خوشگل ست با سجاده و تسبیح و این، خیلی خوشم اومد دوس دارم بگیرم احساس میکنم نمازم با عشقتر میشه وقتی ب زیبایی پوششم دربرابر خدا بیشتر اهمیت بدم،واسه شروع واسه شما ایده خوبیه

منم همینطوریم چندشب قبلم شوهرم گفت نظرت چیه نماز شروع کنیم منم میخوام ولی روم نمیشه خجالت میکشم انگا ...

خجالت از کی دقیقا از خدا یا از خودت؟

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *

خدا همیشه قبولمون میکنه

شوق خدا برای برگشتن بنده هاش چند برابر بیشتر از خود ماست

همین که بدونی خدا چقدر منتظرته و چقدر خوشحال میشه از نماز خوندنت امید بخشه

اراده ی اولش خیلی سخته

ولی کافیه یه بار انجام بدی

واقعا سختیش کمتر میشه خیلی

و شیرین میشه

و با خودت میگی چقدر الکی سختم بودا

نماز همه چی بهتون میده...ثروت.انرژی.محبوبیت.صفای باطن و...

اما بی نمازی جی؟؟

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

عزیزم همین که دلت با خداست خدارو شکر

به این فکر کن که آدم بی نماز در برابر خالقش سجده نمیکنه و به قول این شعر شیطان هزار بار به از بی نماز چون/او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد

تمام بزرگان دین ما نماز اول وقت رو تاکید دارن مخصوصا امام رضای عزیز

کاری نداره اول به خدا قول بده بعد نرم افزتر باد صبا رو نصب کن پخش اذان رو فعال کن صداشو زیاد کن مخصوصا واسه صبح

آرامش میگیری

به این فکر کن که الان مرگمون رسیده به نظرت اگه نمازامون ناقص باشه چه حالی داریم؟

و اینکه الان ماه عزیزیه و بعد هم رمضان

تمرین خوبیه واسه بندگی

واسه منم  دعا کن

2706