2737
2734
عنوان

اینم نتیجه ملاحظه پدر و مادر در خرید جهیزیه😕🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 7915 بازدید | 224 پست

الهی😢درکت میکنم،منم خیلی سر جهیزیه مراعات کردم وقتی مجردم بودم سرکار میرفتم ولی الان میبینم خیلی خیلی زیاد برا خواهرم خرج میکنن که مجرده،خواسته هاشم تمومی نداره ،ولی من چیزی میخاستم برام نمیخریدن

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

خب قشنگم خودت میگی با خوشرویی موافقت کردی حتما خواهرت موافقت نکرده و اونام مجبور شدن براش خریدن . بعد هم میدونم سخته واقعا. اما دیگه گذشته است و گذشته هم اسمش روشه !؟خودتو اذیت و ناراحت نکن . ان شاالله سیسمونی که دوست داری برات میخرن 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نتونستم دیگه چیزی بگم حرفم نیومد

معمولا اونایی که مظلوم ترن سرشون کلاه میره.به نظر میاد شما هم مظلوم هستی

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2731

جهیزیه دادن وظیفه پدر ومادرت نبوده ،حتی اگر فقط بهت یه دست لیوان هم میدادن نباید شاکی میشدی ،کار خواهرت هم اشتباهه وقطعا با این کارش همسرش رو پر روومتوقع میکنه دامادتون به اندازه ۳۰۰میلیون لوازم خونه ،خونه خریده؟

2738
عزیزززززم چرا اخه شوهرت سلامت باشه لابد ادن موقع دستشون تنگ بوده

نه اصلا

دقیقا شرایطشون یکسان بود

تازه اون موقع مثل حالا انقدر گرونی نبود

😃 خدا را شکر تو این شرایط و این همه سختی یکی از نعمتهای خدا هست که شامل حال همه بنده هاش میشه...مرگ را میگم تو این دوره نعمته!
وضع مالي شوهر خواهرت بهتر از شوهرته؟

چه ربطی دارن اینا به هم جهزیه از طرف پدر مادر بود نه شوهرا    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

واقعا خواه ناخواه فرق میزارن بستگی به شرایطم داره چه میشه کرد خودتو ناراحت نکن.پدر مادرا واسه بچه های کم توقعشون بیخیال ترن اصلا دنیای بدیه.همه جا حق مظلوما خورده میشه صداتم دربیادهزارتا برچسب بهت میچسبونن

اصلا نتونستم دیگه چیزی بگم حرفم نیومد

اشکال نداره حق داشتی خب

ولی نزار تو دلت بمونه و عقده بشه حتما به مامانت بگو ولی جلو خواهرت نگو که اونم حساس بشه و ازت دلخور شه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2706