2733
2734

بچه ها ساعت ۸ داشتم تو خونه کار میکردم به سوهرم گفتم میخوام رژیم بگیرم و از فلان دکتر بخرم و ... شوهرمم گفت آره خیلی خوبه ولی وای به حالت بگیری و استفاده نکنی دیگه مثل دفعه های پیش نیست ساکت بشینم ها 😐

منم گفتم مگه من چی خریدم استفاده نکردم یا اصلا مگه چقدر خرید میکنم که و خلاصه دعوامون شد حسابی و منم گریه کردم

آخرشم اومد گفت منظورم اون نبود ولی منم پریود بودم هرچی از دهنم درومد بهش گفتم و قبول نکردم و رفتم حموم 

شنیدم بچه های مهمونمون داشتن بازی میکردن فهمیدم مهمون داریم ولی از قصد هرچی لباس و روفرشی کثیف تو حموم بود شستم و بیرون نیومدم آخرشم رفتن

)فقط یکم ماجرای مهمونو بسته میگم که نکنه آشنایی چیزی باشه)

بچه ها به خدا من خیلی قانعم نه خرید عروسی کردم نه چیزی سالی فوقش دو سه تا مانتو بگیرم یعنی چون اوایل زندگیمونه میدونم دستمون تنگه سعی میکنم چیزی نخوام به خدا چندین بار تو مهمونی ها لباس تکراری پوشیدم یا لباسی که بهم تنگ شده 

ولی شوهرم همیشه فکر میکنه من اضافه میخرم 

یه کیف و کفش درست و حسابی برا عروسی ندارم 

و .... 

الان دارم میترکم که چرا بقیه اینهمه خرج میکنن شوهرشون چیزی نمی گه ولی من اینطوری ....

اینم بگم هردومون کارمندیم وضعمون بد نیست خونه و ماشینم داریم 

عضو گروه رز قرمز ، وزن 

اشکال نداره عوضش لباسارو شستی😀

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خيلي بچگانه برخورد كردي 

خيلللي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

حالا مهمونتون کی بودتو این کرونا بازار😂😂😂

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭

مادر شوهرم همیشه میگه زنی که خرج نداره ارج نداره.

اونقد قانع بودی که شوهرتو عادت دادی.

نمیگم ولخرج باش ولی کاری نکن فک کنه همیشه وضع همینه. تو لطف کردی و باهاش ساختی اونم یاد گرفته. گاهی برا خودت خرج کن حتی اگه کم باشه. نه اینکه هیچی نخری.

I don't care what others think about me😊
مهمونات چه گناهی داشتن کار قشنگی نکردی

با مهمونامون تو یه ساختمونیم بچه هاشون هر روز یکی دو ساعت میان اینجا ، هفته ای یک بار هم حداقل میان 

ولی اصلا شرایط خوبی نداشتم تقصیر شوهرم بود که وقتی مهمونا زنگ زده بودن نگفته بود خانوم حمومه و ...

عضو گروه رز قرمز ، وزن 
2706