2726

از،پریودی

بوجود اومدن بچه

نوار بهداشتی

اندام جنسی و وو

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بستگی به سنش داره 

فک کن ۴،۵ ساله س

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  

داداشم کوچیکه

ازم پرسید آبجی مگه شما مث نی نیا پی پی میکنین ک پوشک میخرین😂

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘

مثلاً از اینکه چه جوری به وجوداومده بپرسن؟

🤔خواهرام میگه بچش اینو ازش پرسیده اونم برگشته گفته وقتی دونفرازدواج میکنن خداخودش یه بچه تودلِ مادرش قرارمیده 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

پسر من گفت چطور نی نی رفته تو شکمت 

قورتش دادی :/

گفتم نه خانوما و اقایون که ازدواج میکنن خدا گاهی تو دل خانوما نی نی کوچولو میذاره تا بزرگ بشه و از شکم مامانش بیاد بیرون 

قانع شد خداروشکر 😂 

5سالشه

🌸🍃ڪــسے را ‎شریک قلبتــ کن که رد "خـ♥️ـدا را‎در چشمانشــ ببینــے ‎#یار_خداییَم_آرزوستــ ^.^
داداشم کوچیکه ازم پرسید آبجی مگه شما مث نی نیا پی پی میکنین ک پوشک میخرین😂

😬چی گفتییی

بستگی داره چند ساله باشه.دقیقااا چیا بپرسه....من دخترم از ۸ سالگی پری میدونست چیه.اندام جنسی رو از همون دو سالگی یادش دادم شخصیه .اجازه نداره کسی دست بزنه.ککسی اینکارو کرد تقصیر تو نیست.حتما نمیدونه که نباید اینکارو کنه بیا به مامان بگو مامان باهاش حرف میزنه بهش یاد میده..

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

پسرم ده سالشه ، فقط یه بار نوار رو دید

پرسید ، گفتم پد زیر بغله ، وقتی عرق میکنن ، میزارن زیر بغلشون ، ولی نباید کسی بفهمه

گفت منم خیلی عرق میکنم😉

گفتم لباستو بیار ، برات بزارم ، پد روزانه جسبوندم به زیر بغل لباسش ، بعد چند دقیقه گفت عرقم خوب شد ، فهمیدم اذیتش کرده

دیگه هم جیزی نمیگه

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2706