2703
2553

این زنه یه ده سالی ازگ بزرگتره همشهری هستیم ولی دوتا تو یه شهر غریبیم همسایمه بعد خودش اصلاااااا رعایت نکرد نصف ایرانو هم رفت گشت حالا اونروز دوستم میگه تو یه گروه گفته فلانیو دیدین چجوری خودشو حبس کرده( با تمسخر) دیدینش از ترس چه شکلی شده و اینا 

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....

به یه ورت باشه ولی دیگه محلش نده

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه مهمه حرف امثال اون؟ بیخیال

والا توو همین سایت ب من میگفتن تو از اخر بهمن بیرون نرفتی وای افسردگی گرفتی و فلان. نمیفهمن خب

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2456

اون بیشعوره اونی هم که حرف رسونده بیشعور تر

ولسلام

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بعد تو یه گروه هم ک با همیم تا من اسم ای کرونا رو میبرم میگه نترس بدبخت استرس نداشته باش و اینا اصلا بد جور رو اعصابمه جالبه ک بعدش خودشم میاد میگه هااا حالا نمیدونم چی جوابشو بدم ک بسوزه

اگر دردم را فریاد بزنم خیلیها از شنیدن صدایش کر میشوند .... من یه مرده ی متحرکم که باید بخاطر دو تا فرشته ی کوچولوم رو پاهام باستم و ناله نکنم .... بخندم ... برقصم .... و هر صبح یه نقاب خوشگل به صورت بزنم تا نه داشتن مادر براشون حسرت بشه و نه چهره ی پدر تو ذهنشون خراب ....
2714

اونوقت خودش چجوری سالمه وقتی این اوضاع رفته نصف ایرانو گشته🤔

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
اون بیشعوره اونی هم که حرف رسونده بیشعور تر ولسلام

نه اون جوابشو داد و بهترین دوستمه که بهم گفت 

2706