2733
2734
عنوان

امام زمان کجای زندگی شماست؟💔

558 بازدید | 63 پست

سلام. عید همگی مبارک🌸🍀

الان که ساعتهای آخر میلاد امام زمانمون هست یه سوال خیلی ساده دارم.

واقعا امام زمان(عج) کجای زندگی شماست؟ چقدر براتون مهم هستند؟ چقدر براشون وقت میذارید؟ 

بیاین همتون از رابطتون با امام عزیز بگید.

شده بخاطر دل ایشونم یه کاری بکنید؟ 

اونقدر که پدر مادر همسر فرزند و ... برامون مهم هستن، ایشونم مهم هستند؟ 

استادی میگفتند با هر گناهمون یه سیلی به صورت امام زمان میزنیم. خدایااا ما چیکار کردیم با دل اماممون😢

بارها تو امضاهاتون خوندم از امام زمان، از اینکه با توسل به ایشون حاجت گرفتید از خدا، از عشقتون به ایشون، میخوام بشنوم. میخوام اونقدر از امام زمان(عج) بگیم تا شاید این دلمون به رحم بیاد و به خودمون بیایم، گناهو بذاریم کنار به خاطر دل آقایی که مهربونتر از پدر هستند.

حالا شما بگید امام زمان (عج) کجای زندگی شما هستند؟

اصلا اگر همین فردا ظهور کنند به اذن خدا ان شاالله، میتونیم سرمونو بالا بگیریم بگیم آقاجان آماده بودم برا آمدنتون، یا نه روسیاهیم؟💔

پ.ن: دوستانی که علاقه و اعتقادی به موضوع تاپیک ندارید، لطفا رعایت کنید ممنونم.

@نی_نی_یار_5   لطفا از تاپیک محافظت کنید نینی یار جان ممنون🌹

أَلَیسَ الصُّبْحُ بِقَرِیبٍ

آیا صبح نزدیک نیست؟

سوره هود/آیه 81

🌸💜اَللّهُمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَجَ 💜🌸

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

من خیلی به زمانه خودمون مشکوکم! ببینید:

https://www.instagram.com/p/B9l7g7BAdy3/?igshid=8cq1wpr2hflz

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش میگم بابا... جونمه... ولی اصلا بنده خوبی نیستم براش

بابا...😍

مهربونتر از پدر واقعی❤

2728
بهش میگم بابا... جونمه... ولی اصلا بنده خوبی نیستم براش

بنده برا کی؟

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2738

عزیزم‌مسائل اعتقادی بهتره در موردش بحث نشه من خودم اعتقادی ندارم ولی به اعتقادات بقیه احترام میذارم اما خیلیا احترام گذاشتنو بلد نیستن مخصوصا بعضی از دوستان تند رو

سوال سختیه و من جوابی براش ندارم.

😔شاید سخت ترین سوال زندگی...

2706