2726

علت وسواس اضطراب است اول برو مطب روانپزشک تا برای حدود ۶ ماه بهت داروهای کاهش اضطراب میده 

همزمان با استفاده از داروها باید به روانشناس یا مشاور که رواندرمانی انجام میده مراجعه کنی و جلسات رواندرمانی برات تشکیل بده تا درمان بشی

حتما حتما مراجعه کن خوب میشی نگران نباش فقط کافیه اراده کنی 

من افرادی رو دیدم که پیگیر شدند و کاملا درمان شدند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعصیا میگن قرص بده عوارض داره و از این حرفا

عزيزم حتما دكتر برو.به حرف يه عده ادم بيسوادم گوش نده.بالاخره قرص عوارض داره اما سودش خيلي بيشتر از ضررشه.بعد اين بيماري خودبه خود كه خوب نميشه.حتما شنبه برو دكتر به نظرم.انقدر خودتو عذاب نده.وسواس واقعاااااا چيز بديه.هنش در عذابي

خدايا شكرت بخاطر پسر خوشگلم.شكرت كه منو لايق مادرشدن دونستي.خداياااااااااا دامن همه منتظرارو سبز كن
من میرم خونه کسی نمیتونم برا دستشوییشون خیلی کارا بخاطر وسواس نمیتونم انجام بدم

وسواس من با بيكاري شدت پيدا ميكنه

اين روزا مثل ديوونه ها بلند بلند بايد حرفها و كارهامو تكرار كنم تا بتونم بيخيال شم

وگرنه صدبار  ميرم چك ميكنم  

2728
وسواس من با بيكاري شدت پيدا ميكنه اين روزا مثل ديوونه ها بلند بلند بايد حرفها و كارهامو تكرار كنم ت ...

من با دیوار و کاشی دستشویی و شیر اب میسپارم که شاهدم شید من خودمو شستم اخه این چه بیمارییه 😭

عزیزم اصلا دارو احتیاج نیست. شماره یه مشاور رو میخوای که فعالیتشون در زمینه های مختلف: اعتقادی، روان شناسی، ازدواج، طلاق، تربیت فرزندان، خانواده و آسیبهای اجتماعی هست قبلا خیریه بود یعنی پولی نبود الآنو نمیدونم میخوای شماره اشو؟

🦋🦋

ببین عزیزم مشکل شما چیز مهمی نیس فقط خودت باید به خودت کمک کنی

مثلا رفتی حموم شک داری غسل کردی یانه فرض را بر انجام دادنش بزار و بگو غسل کردم و بیا بیرون

نماز می خونی شک داری رکعت فلان رو خوندی فرض رو بر خواندنش بزار 

شک داری دستت رو تمیز شستی فرض رو بر تمیز شستنش بزار

شک داری لباس رو آبکشی کردی فرض رو بر آبکشی کردنش بزار حالا فک کن داری میری لباس رو روی بند بندازی می بینی یه عالمه کف داره این یعنی آبکشی نشده درسته؟؟؟ خب تو فرض رو بر آبکشی بزار با کف رو بند بنداز

خیلی سخت ومسخره هست باشه مسخره تر و سخت تر از وسواس نیست

تصور کن دو تا فرشته راهنما داری یکیشون شیطان و یکیشون فرشته خیر الان زور شیطان مثلا برشما غالبه منظور از شیطان نیستا منظورم نیروی نفی که وسواس ایجاد کرده خب برگردیم سر مثالمون حالا زور شیطان زیاده میگه ای وای دستت رو درست نشستی یا غسل درست نبود یه طرف بدنت خوب شسته نشده شما دل به ایشون میدی اون هی قوی تر میشه و شما هی ضعیف تر یعنی این به صورت بیماری روانی میشه برای شما خب بهتر نیس محل ندی اشکال نداره دستت یه بار کثیف باشه این همه عشایر و ... مگه مدام با آب و صابون دست می شورن نه بنده خداها اصلا توالت هم ندارن میرن تو کوه ودشت نترس هیچکدومم نه مریض شدن نه مردن

یا فک می کنی خدا اینقد به عذاب بنده راضیه حالا یکم از آرنج پایین تر خیس بشه تو وضو عرش خدا که به لرزه نمی افته 

اما تو دهن کجی کن به وسواست به اون شیطانی که تو رو وسوسه می کنه که تو رو به اسراف وادار می کنه حتی از نظر شرعی هم میگن کثیر وشک باید شک رو نادیده بگیره حتی در حدی که شک ش خیلی محکم ومطمئنی هست

لطفا بزار یه مدت کثیف باشی مثلا لباس با کف روی بند می دونم خیلی چندشه اشکال نداره

بعد این اوضاع کورونا حتما میرم 😭

دیر کردی اخه وقتی مشکلی برامون پیش میاد اگه همون اول درمان کنیم خیلی راحت تر درمان میشه تا بذاریم جا سفت کنه تو باید خیلیییی وقت پیشا میرفتی گرونا دوماهه اومده ولی شما میگی از نوجوانی داشتی پس مقصر خودتی الان نه کرونا در ضمن شما الان بیشتر از همدردی به کمک نیاز داری واراده قوی 

2706