2726

سلام دوستان خدا برا دشمن ادمم نخواد من وسواس داشتم از دوران نوجوانی الان چند وقته خیلی شدت گرفته دارم روانی میشم الان نشستم تو اتاق تاریکی و همش دارم گریه میکنم وسواسم تو شستشو هست ایقد برمیگردم بفرض شستشو دستارو تکرار میکنم که دیگه یلدم میره کی شستم دستمو امروز غسل رفتم بکنم دوساعت تو حموم بودم الان به حدی بدن درد دارم انگار کتکم زدن نمیدونم چکار کنم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

موقع میرم دستشویی تا بیست دقیقه فقط خودمو میشورمو همش حس میکنم  پاک نمیشه الان دارم مینویسم خجالت میکشم اما دست خودم نیست ی مدت ارادمو قوی میکنم ب خودم کمک میکنم باز دوباره اراده از دستم میره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم وسواس شاخه‌ای از بیماری روحی و مربوط به روان انسانهاست.حالا که خودت هم میخوای این مشکلت حل بشه از یک مشاور روانشناس خوب کمک بگیر و سعی کن بر وسواس فکریت با مشغول کردن ذهنت به یک کار مورد علاقت مثل یک هنر غلبه کنی.

باید حتما درمان دارویی کنی.من رفتم پیش روانپزشک و با دارو کنارل شد.فلووکسامین داد برام.اوایل ی قاشق تو سینک بود خوابم نمیبرد.مدام تکرار مدام شستن.الان واسه خودم شلخته ای شدم

زندگی چون پیچکی ست ، انتهایش میرسد پیش خدا ☺

ود در کنارش حتما رو رفتارات تجدید نظر کن.وسواس از بی ایمانیه.ایمانتو قوی کن.استرستو مدیریت کن با نماز با یوگا با هر چیزی که بهت ارامش میده و جلوی این حس تکرار رو بگیر.باهاش بجنگ.تسلیمش نشو

زندگی چون پیچکی ست ، انتهایش میرسد پیش خدا ☺
باید حتما درمان دارویی کنی.من رفتم پیش روانپزشک و با دارو کنارل شد.فلووکسامین داد برام.اوایل ی قاشق ...

واقعا؟

فقط يه دارو داد؟ چند وقت استفاده كردين؟

روان درماني هم شديد؟

من تا وقتي بيرون ميرم، بهترم

ولي تو خونه بمونم، علايمم شدت پيدا ميكنه

ود در کنارش حتما رو رفتارات تجدید نظر کن.وسواس از بی ایمانیه.ایمانتو قوی کن.استرستو مدیریت کن با نما ...

تمام وسواسم از نماز و غسل و روزه و اینا شروع شد موقع ۱۴ سالم بود

واقعا؟ فقط يه دارو داد؟ چند وقت استفاده كردين؟ روان درماني هم شديد؟ من تا وقتي بيرون ميرم، بهت ...

من میرم خونه کسی نمیتونم برا دستشوییشون خیلی کارا بخاطر وسواس نمیتونم انجام بدم

2706