2726
عنوان

کاش با پسرخالم ازدواج میکردم

742 بازدید | 22 پست

دو سال پیش پسرخالم ازم خاستگاری کرد من چون یکی دیگه رو دوس داشتم ردش کردم.واقعا دوسم داشت.

پارسال با اونی که دوس داشتم ازدواج کردم ولی الان دارم جدا میشم.

پسرخالمم ازدواج کرده و خوشبخته‌.بعضی وقتا فکر میکنم آه اونه که منو گرفته.

برام دعا کنید حالم خوب شه.

افسوس نخور

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر

نه بابا چه ربطی دارع

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا طلاق عزیزم؟؟؟

حتمن خیریتی توش بوده گلم.😘😘

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

عزیزم قرار نیس با هرکسی ک ازت خاستگاری کرد از ترس آهش و خوشبخت نشدنت با کس دیگ جواب مثبت بدی

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️

توکه تو زندگی اونانیستی ازکجا معلوم اوناهم خوشبختن

بعدشم توفقط جواب رد دادی دیگه اه نداره که

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

نه عزیزم

اینطوری فکر نکن

همه تو زندگیشون مشکل دارن

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
2706