2733
2739
عنوان

کدوم یکی از این دخترا شانس ازدواجشون بالاست

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچکدوم..چون اولی طلاق گرفته..بازم این اولیه به واسطه ی قیافه ش میتونه کیسای مناسبی داشته باشه. دوم ...

تو شهرستانهای کوچیک فرهنگشون دقیقا شبیه شماست طلاق یه پوئن منفیه اما از دید من نیست اون زن مطلقه اگر رسما و قانونی فقط با یک نفر بوده همون دختر با چند نفر پنهانیه  پس اولیه پوئن مثبتم هست

تو شهرستانهای کوچیک فرهنگشون دقیقا شبیه شماست طلاق یه پوئن منفیه اما از دید من نیست اون زن مطلقه اگر ...

باشه من شهرستان کوچیک زندگی میکنم...

اینکه بی جهت بخوای به دخترای مجرد هم انگ روابط پنهانی با چندنفر بزنی..مصداق ضرب المثل کافر همه را به کیش خود پندارد هست...خداروشکر توکلان شهر شما زندگی نمیکنم که دختراش انقدر هرز میپرن

باشه من شهرستان کوچیک زندگی میکنم... اینکه بی جهت بخوای به دخترای مجرد هم انگ روابط پنهانی با چندنف ...

نه همه دخترا اینجوری می‌رن اصلا هم توش شکی نیست تو شهرستانا بیشترم هست طرز فکر چیپت رو نگه دار واسه خودت 

2738
2706