2703
2553
عنوان

بارداری و دودقلیون

132 بازدید | 15 پست

شوهرم روزی۳بارقلیون تنباکو میکشه هرچی دوده میره توگلومن خودش ک دیگه بدتر یماهمم هست مشکلی پیش نمیادایا؟

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا ک مسئولیت ی بچه رو قبول کرده باید از خیر و شر قلیونش بگذره

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2720
شوهرت نمیدونه برات مضره

بهش میگم میگه خب توبرو کنار کولرم میزنه ک دودش مثلابره سیبری میشه

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
حالا ک مسئولیت ی بچه رو قبول کرده باید از خیر و شر قلیونش بگذره

توسرش نمیره حتی گفت اگه بچه بدنیابیاد دیگه میرم بیرون قلیون میکشم

استارتر شوهرت خیلی بی فکره

الان داشتم تو نت میخوندم که انواع و اقسام خطرات رو داره حتی تو یادگیری بچه هم اثر میذاره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2714
قطعا که ضرر داره لطفا بپذیرید که قراره پدر و مادر بشین!!!

من بخدااصلاقلیون نمیکشم اون بیچارم کرد 

استارتر شوهرت خیلی بی فکره الان داشتم تو نت میخوندم که انواع و اقسام خطرات رو داره حتی تو یادگیری ب ...

خدا لعنتش کنه 😔

خدا لعنتش کنه 😔

دور از جونت باشه ولی اینو نوشته👇

برخی از این خطرها عبارتند از سقط جنین، وزن کم نوزاد هنگام تولد، تولد زودرس، مشکلات یادگیری و مشکلات رفتاری در سال‌های بعدی زندگی در کودک و سندرم مرگ ناگهانی نوزاد یا SIDS. در این اختلال، نوزاد به شکل ناگهانی در خواب می‌میرد. این وضعیت تا حدودی به طور مرموز باقی مانده است، زیرا کالبدشکافی و معاینه‌های پزشکی علت مرگ را مشخص نمی‌کند و نوزاد قبل از مرگ کاملاً سالم به نظر می‌رسد. به منظور کاهش خطرهای مرتبط با سیگار و قلیان، بهتر است به طور کامل از مصرف دخانیاتو همچنین حضور در محل‌هایی که افرادی سیگار و قلیان مصرف می‌کنند، دوری کنید

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
دور از جونت باشه ولی اینو نوشته👇 برخی از این خطرها عبارتند از سقط جنین، وزن کم نوزاد هنگام تول ...

وای الله مغزم ترکید😔

بهش بگو اگه سقط کردم یا بچه با مشکل و بیماری به دنیا اومد از الان بدون مقصر اول و آخرش خودتی

بهش گفتم میگه خرافست

بهش گفتم میگه خرافست

هه خرافه!

قلیونشو بنداز تو کوچه

2706