2733
2734
من هنوز مجردم اصلا😅

برام عجيبه چرا بعضيا اينجور تاپيكارو گزارش ميزنن؟!!يكي نيس بهشون بگه خب عزيزم شما كه تو جامعه امروز از نابرابري و ناعدالتي و اقازاده و پول مردم خوري مينالي!!!تو همچين جامعه كوچيكي توانايي تحمل حرفي كه مطابق ميل تو نيس رو نداري!!!!سعي كنيم رو خودمون كار كنيم،منم تاپيكاي خير اخلاقي رو گزارش ميزنم مثلا يكي تصوير فلان ناحيه بدنشو گذاشته بود!گزارش زدم،ولي در مقابل اصلا به فال و دعانويس اعتقاد ندارم(فقط به خدا اعتقاد دارم!!اينم توضيح دادم كه نگين كافرم!)وارد اون تاپيكا نميشم اصلاا!چرا بايد گزارش بزني اخه؟!!خدارو صد هزار مرتبه شكر ميكنم كه امثال شما مدير مسئولي كاره اي تو اين مملكت نيستن!!وگرنه ميشديم كره شمالي😐خواهراي عزيز دوستاي نازنين خانوماي گل،ياد بگيريم كه به نظرات مخالف(نه توهين!!!)احترام بذاريم،اصلا جايي كه خوشمون نمياد وارد نشيم،چرا گزارش ميزنين اخه؟!!

گفتم کسایی که با عشقشون ازدواج نکردن ولی الان متاهلن یاد قبلی میفتن با اینکه زندگیشون خوبه؟؟ ممکنه ...

این تاپیکا واسه خیلیا ازاردهنده اس و یه جورایی خط قرمز پس گزارش میزنن..

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تاپيكم مشابه تاپيك تو بود ولي خدارو شكر حذف نشد😂 باز اگه به دردت ميخوره دوباره كپي ميكنم خواست ...

این واقعی بود؟ 

وای به حالت اگه سرکاری بوده باشه چون من دقیقا الان حلقه اشک چشامو پر کرده 😭

این تاپیکا واسه خیلیا ازاردهنده اس و یه جورایی خط قرمز پس گزارش میزنن..

ببخشيا عزيزم نميدونم شما هم جزو اون دسته كه براشون ازاردهنده ست هستين يا نه،اگه هستين ميشه دليلشو بدونم؟چون چند وقت پيش منم راجع به عشق اولم تاپيك زدم و هييييچ نظر منفي اي دريافت نكردم انقد صحبتهاشون راهگشا بود!براي همين تعجب كردم كه چرا گزارش زدن براي ايشون

2728
اخه حتی به ده نفر نرسید تاپیکم😅 فقط یکی نظر داد چه بی اعصابی منم گفتم چه دنبال حاشیه ای بعد او ...

سلام عزیزم تو سایت تاپیکهای با بحث غیراخلاقی و دوست پسر تعطیل میشه کسی که متاهل هست ولی به یک نفر دیگه فکر کنه میشه غیراخلاقی پس توسط سایت حذف میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2738
ببخشيا عزيزم نميدونم شما هم جزو اون دسته كه براشون ازاردهنده ست هستين يا نه،اگه هستين ميشه دليلشو بد ...

از نظر من عشق چیز خاصی نیست صرفا توهم ما درمورد یک انسان که وقتی از دستش میدیم هر روزم عجیب تر و ماورایی تر میشه .

واسه همین تو این تاپیکا شرکت نمیکنم.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
این واقعی بود؟  وای به حالت اگه سرکاری بوده باشه چون من دقیقا الان حلقه اشک چشامو پر کرده 😭

😐😐😐چرا بايد سركاري باشه؟!!مگه مرض دارم؟!!اصلا اولين بار من تو يه تاپيك كه عشق اولتون الان كجاست،اينو نوشتم انقد همه ناراحت شدن تعجب كردم!!!برا خودم ديگه عادي شده اين ماجرا!!سر همينم تاپيكش كردم🌸

😐😐😐چرا بايد سركاري باشه؟!!مگه مرض دارم؟!!اصلا اولين بار من تو يه تاپيك كه عشق اولتون الان كجاست،ا ...

اون تبکه که گفتی عکس خونشو میزاره و میگم من الان باید رو این مبل باشم رو با همه وجودم حس کردم 😞

برام عجيبه چرا بعضيا اينجور تاپيكارو گزارش ميزنن؟!!يكي نيس بهشون بگه خب عزيزم شما كه تو جامعه امروز ...

تاپیک فالگیر و دعانویس ممنوعه یه عده سوء استفاده می کنن می تونی گزارش بزنی اگه دیدی

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
از نظر من عشق چیز خاصی نیست صرفا توهم ما درمورد یک انسان که وقتی از دستش میدیم هر روزم عجیب تر و ماو ...

نظرتون محترمه،هركس حق اينو داره كه ديدگاهش تو زندگي مختص خودش باشه،ممنون كه جواب دادين🌸🌸

2706