2733
2739

کار نی نی یار نیس بابا قرنطینه فشار اورده کاربرا هرچی میبینن گزارش میزنن  

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی بود

گفتم کسایی که با عشقشون ازدواج نکردن ولی الان متاهلن

یاد قبلی میفتن با اینکه زندگیشون خوبه؟؟ ممکنه هنوز ته دلشون رنج ببرن و ... 

بعدم گفتم کسایی که فکر میکنن ادما رباتن و نباید فکرشون سمت نفر قبلی بره و ... نظر ندن

کار نی نی یار نیس بابا قرنطینه فشار اورده کاربرا هرچی میبینن گزارش میزنن    

وا 

اخه ادم چقدر میتونه عقده ای باشه

نی نی یارم هرچی گزارش بزنن فوری حذف میکنه؟😄

2738
گفتم کسایی که با عشقشون ازدواج نکردن ولی الان متاهلن یاد قبلی میفتن با اینکه زندگیشون خوبه؟؟ ممکنه ...

منم تاپيكم مشابه تاپيك تو بود ولي خدارو شكر حذف نشد😂

باز اگه به دردت ميخوره دوباره كپي ميكنم خواستي بخون❤️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4123668/يه-اهنگ-روز-اول-عيد-شنيدم-ياد-عشق-قديميم-افتادم-بياين-تعريف-كنم

وا  اخه ادم چقدر میتونه عقده ای باشه نی نی یارم هرچی گزارش بزنن فوری حذف میکنه؟😄

😅نمیدونم والا

ن دست نی نی یار نیس

وقتی ده نفر گزارش بزنن خود ب خود حذف میشه

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
😅نمیدونم والا ن دست نی نی یار نیس وقتی ده نفر گزارش بزنن خود ب خود حذف میشه

اخه حتی به ده نفر نرسید تاپیکم😅

فقط یکی نظر داد چه بی اعصابی

منم گفتم چه دنبال حاشیه ای بعد اون ترکید😅

اخه حتی به ده نفر نرسید تاپیکم😅 فقط یکی نظر داد چه بی اعصابی منم گفتم چه دنبال حاشیه ای بعد او ...

عه شایدم دعوا بوده😅نمیدونم والا ندیدم تاپیکتو

2706