2737
2734

من خودم داخل عدس پلو سیب زمینی نگینی سرخ شده میندازم...واقعا عالژ میشه 

یا پیاز وکوجه وبادمجان وفلفل دلمه ای وسیب زمینی همه رو نگینی..کم کم باهم قاطی میکنم با کمی اویه میچسبه.....دیروز یکی میگفت با آش رشته سیب زمینی خلال میکنن مثل قیمه اخر سر اضافه میکنن....برام جالب شد میخوام امتحان کنم.....

یا مثلا چند سال پیش ماکارانی اماده شده رو با کل مخلفات چرخ میزدم وتخم مرغ وارد ویه چیز دیگه یادم نمیاد چی بود اضافه میکردم...بعد مثل پیتزا تو ماهیتابه مینداختم...خودمم باورم نمیشد اما عالی بود طعمش...البته ماکارانی باگوشت وجعفری و...از قبل کاملا اماده بود نه خالی خالی....حالا شما تعریف کنید 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

منم توو عدس پلو سیب زمینی میریزم. مامانمم میریزه نگینی سرخ شده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نون انداختم تو رب و روغن سرخ کردم🥴🥴🥴

What 😐

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر

من خودم نه ولی همسایمون میگف تو ابگوشت خیار میندازم عالی میشه 🤔

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

رب سس فلفل، توت فرنگی تخم مرغ ریحان و  سوسیس  و خیلی چیزای دیکه با دوستام قاطی کردیم خوردیم😂😂خیلی چیزای دیگم بود یادم نیست 

چندش هم خودتونید😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2738
من خودم نه ولی همسایمون میگف تو ابگوشت خیار میندازم عالی میشه 🤔

من شنیدم خیارنفخ حبوبات میگیره 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

رب هم سرخ کردم خوردم😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

زن همسایمون میگفت خیار تو دیگ میپزم میخورم🤮

من خودم تو خابگاه هوس ماکارونی کردم رب و سویا نداشتم تن ماهی باز کردم تو ماکارونی با ماست خوردمشون😂

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

من ربگوجه باجفریوپیاز سرخ میکنم....اممممم

2706