2726
عنوان

خواهرم منو مقصر میدونه

1053 بازدید | 89 پست

یه خواستگار واسه خواهرم اومد ،

۳ ماه  باهم صحبت کردن تا آشنا بشن ، تو این ۳ ماه هروقت میرفتن بیرون پسره شام فقط آش میخرید برای خواهرم گاهیم بدون شام برش میگردوند 

هر چند روز یبار خودشو دعوت میکرد خونمون و میگفت کباب درست کنین ، یبار کم کباب درست کردیم به خواهرم گفته بود فقط همییییین قدر درست کردین؟ 

یا مثلا به خواهرم زنگ میزد ک بریم پارک برو تنقلات بخر شام نخوردم برام شامم بیار   چقد خودشو دعوت میکرد همش 

منم حرص میخوردم بعد خودش نهایتا گاهی آش میخرید 

روز آخر رفته بودن آزمایش خون برا ازدواج بدن از ۷ صبح رفتن تا ۲ ظهر بدون ناهار برش گردوند  خواهرم تو راه بهش گفته بود گشنمه داره حالم بد میشه اونم گفته بود وقتی میای بیرون نون پنیر بذار تو کیفت و الان میرسیم خنتون میریم خونتون ناهار میخوریم 

خلاصه دعواشون شده بود سر این موضوع 

خواهرمم چندبار بهش گفته بود خسیسی 

خواهرم ازش پرسیده بود بعدا خرجی خونه چقد میخوای بدی اونم نمیگفت و هی تفره میرفت 

یا میگفت وسایل خیلی ضروری بعدا فقط برات میخرم 

مهمون نیاد خونمون از رفت و امد خوشم نمیاد 

در ضمن این آقا پسر بدون هیچ دلیلی از من متنفر بود به خواهرم گفته بود هروقت میریم بیرون خواهرتو نیار   در حالیکه من اصلا نمیرفتم بیرون باهاشون 

هم از خودم بدش میومد هم از شوهرم ،هیچ بدی هم بهش نکرده بودیم 

از پدر و زن داداشای خودشم بدش میومد 

خلاصه روز اخر ک سر خساستش دعواشون شده بود من به خواهرم گفتم اگه میتونی خساستش تحمل کنی باهاش ازدواج کن ،اگه نمیتونی تحمل کنی ردش کن و ازدواج نکن، خواهر منم همون لحظه زنگ زد بهش و ردش کرد

الان چندماهی میگذره اما خواهرم منو مقصر میدونه میگه تو منو دلسرد کردی ازش و دخالت کردی ک ردش کردم 

وا ب حق چیزای نشنیده 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

مرد خسیس زنشو پیر میکنه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ گشنه بوده  

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728

چقد گدا گشنه بوووده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

وا تو عاقلی آخه اینقدر پسر به این گوهی ندیدم

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

بزرگترین لطفی رو که ممکن بود در حقش کردی♥️

اگر فهمید که ممنونت میشه، اگر هم که نفهمید مهم نیست 

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2706