2410
2553
عنوان

از شیر گرفتن بچه 23 ماهه

6245 بازدید | 18 پست

سلام من شاغل هستم و این کرونا فرصت خوبیه که مدام پیش بچه باشم حالا میخوام از شیر بگیرمش ولی اول از همه خودم خیلی میترسم و اضطراب دارم میشه تجربه ای دارید بگید و منو راهنمایی کنید برای شروع چیکار کنم؟ 

بهتر نیست اول از یه سینه شروع کنم؟ 

بسپرش به خدا درست میشه

من رژ لب زدم و قطره اهن گفتم بد مزه شده

دیگه نخورد به هیچ وجه

شب اول دوم یکم بیدارشد گریه کرد بهش ابمیوه دادم اخه شیشه نمیخورد

بعدش شیر پاستوریزه 

۲۰ ماهش بود خیلی خوب کنار اومد

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم من تجربه داشتم باید یهویی تمومش کنی اما تا سه شب تو خواب بهش بده وقتی کاملا خوابه و متوجه نمیشه

روی سینه هم صبر زرد بزن دیگ سمتش نمیاد در طول روز هم خیلی باهاش بازی کن و سرگرم بشه

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر
2456

من اول شیر روز رو قطع کردم بعد ۳ روز شیر شب رو قطع کردم خیلی راحت بود خداروشکر با وجود وابستگی شدیدی که به سینه ام داشت و همش بهم چسبیده بود فقط یک شب گریه کرد شب دوم خیلی کمتر گریه کرد بعدشم که کلا میخوابید یه هفته میشه الان که از شیر گرفتمش ۲۳ ماهشه بچم

من اول شیر روز رو قطع کردم بعد ۳ روز شیر شب رو قطع کردم خیلی راحت بود خداروشکر با وجود وابستگی شدیدی ...

به سینه ام قهوه زدم صبح ها ولی شبا اصلا بش چیزی نزدم فکر میکرد تلخه‌ که نمیدم

الان که این فرصت برات پیش اومده اتفاقافصل خیلی خوبیم هست واسه ازشیرگرفتن.ازهردوسینه روهم زمان شروع کن ونگران نباش چون سن بچه هم جوریه که غذاخوشده انشالله به راحتی انجام میدی.مرتب سرگرمش کن ونزارگرسنه بشه که بهانه بگیره. موفق باشی

2714

من اول شیر روزو گرفتم بعد شب ، یه هفته ای هم گرفتم ، لباس یقه بسته میپوشیدم میومدم سمتم یجوری حواسشو با چیزایی که دوست داشت پرت میکردم ، با بازی و خوراکی و اینا ، دخترم 21ماهش بود ، خیلی راحت گرفته شد 

دوسه مثقال خریت ز خران چیزی نیست ؛ آدمی هست که الحق دوسه خروار خر است . کاربری اولم که از سال۹۷ داشتمش بخاطر یه بیشعور تعلیق شد🤬 خوب شد محض اطمینان با یه شماره دیگه‌ هم عضو سایت شده بودم ، یعنی این آینده نگری و محکم کاری که برای سایت کردم برای زندگیم میکردم الان یه کاره ای شده بودم 😂😁
عزیزم یهویی بهتره شب سوم هم بهش شیر حسرت بده هم مهرشو میبره هم سینه درد نمیگیری 

اتفاقامن تویه تاپیک دیگه همین شیرشب سوم رواسمش یادم نبودبه خانمی پیشنهاددادم واسه بچشون. ازم پرسیدن سالمه یانه دقیق نمیدونستم ولی رسم داریم وانجام میدیم. شمااطلاعی دارید؟ 

اتفاقامن تویه تاپیک دیگه همین شیرشب سوم رواسمش یادم نبودبه خانمی پیشنهاددادم واسه بچشون. ازم پرسیدن ...

منم اینجا خوندم امام صادق فرمودن شب سوم وقتی بچه خوابه بزاری کامل بخوره وتو خواب شیر رو حلالش کنی هم مهرش میبره هم سینه درد نمیگیره من به خواهرم گفتم انجام داد گفت خیلی خوب بوده اصلا سینه درد نگرفتم درصورتی که برای اون یکی بچه هاش کلی اذیت شده بودخودمم سه ماه دیگه بچمو از شیرمیگیرم میخوام انجام بدم ان شا الله

منم اینجا خوندم امام صادق فرمودن شب سوم وقتی بچه خوابه بزاری کامل بخوره وتو خواب شیر رو حلالش کنی هم ...

ماهم انجام میدیم. حتی واسه خودمونم اینکاروانجام داده مادرم تابحال هم مشکلی نبوده ازلحاظ سلامت شیر. منتهااون خانم پرسیدبرای منم جای سوال شدودوست داشتم کاملتربدونم. آره بچه بایدخواب باشه وخودش تاسیرنشده سینه روازش نبایدبگیری. 

چه جوری 

منظورتون اگه درباره همین شیرحسرته که میگن بایدزمانیکه تصمیم گرفتیدازشیربگیرید. سه روزکه گذشت سومین شب توخواب به بچه شیربدید. کاملاخواب باشه که متوجه نشه وبعددوباره بهونه بگیره. انقدرشیربخوره که خودش سیربشه وسینه روول کنه.سینه کاملاتخلیه میشه ودیگه دردناک نیست

2706