2726
عنوان

کیا خونه تنهان؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخ خداییش منم نمیکنم اخه وقته خوابه😁😁😁 قبل خواب پاک کن من کلا ارایش بلد نیستم😁

نه من ارایش میکنم موقع خوابم میشورم ولی نزدیکای پری حوصلم نمیکشه هم زشت میشم هم هیولا و بداخلاق

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2728
مرسی آبجی یه تلنگری شد برام به بچه هام بهتر برسم ⁦☺️⁩

فدااات بشم اره حتمااا برسسس

اگه وضع مالی خوبی دارین جیگرم واسشون کباب کن بخورن

شاید باورت نشه تا قبل ازدواجم فقط یک بار جیگر خورده بودم خونه بابام..اونم چون قلبم درد گرفته بود خریده بود...

اما همسرم خیییلی ازاین لحاظ خووبه

واسه شوهرش میکنه حتماشب برنامه دارن

بخاطر برنامه نه 😂😂😂اکثرا ارایش میکنم جلوش فقط نزدیکای پریود که از حوصله درمیام ارایش نمیکنم 

روزای اقدام که نگو ارایش مجلسی دارم 😂😂😂

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
به خودت برس منظورم غذا بود واس اقدام

اهان 😂😂

نه من ارایش میکنم موقع خوابم میشورم ولی نزدیکای پری حوصلم نمیکشه هم زشت میشم هم هیولا و بداخلاق

من ک هیچ وقت ارایش نمیکنم...اصلا بلد نیستم...فقط ریمل و رژ لب..

شوهرمم میگه کرم نزن ..

خط چشمم بلد نیستم..

الان ک ابروهامم پر شده

بخاطر برنامه نه 😂😂😂اکثرا ارایش میکنم جلوش فقط نزدیکای پریود که از حوصله درمیام ارایش نمیکنم  ...

خخخخ دمت گرم..من تابچه نداشتم میکردم بیشتراوغاتالان وقتایی که برنانه داریم..بعضی اوقاتم که سوپرایزم میکنه نصف شب دیگه میبینی ارایش نداشتم.خخخخ

من ک هیچ وقت ارایش نمیکنم...اصلا بلد نیستم...فقط ریمل و رژ لب.. شوهرمم میگه کرم نزن .. خط چشمم بلد ...

اره کرم صورتو خراب میکنه 

من مدرک دارم ولی ادامه ندادم الان هیچی بلد نیستم جز ارایش کردن خودم 

خخخخ دمت گرم..من تابچه نداشتم میکردم بیشتراوغاتالان وقتایی که برنانه داریم..بعضی اوقاتم که سوپرایزم ...

منم همینطور میرم ارایشمو میشورم میام میبینم برنامه داره امشب خبر ندارم😂😂😂😂

اره کرم صورتو خراب میکنه  من مدرک دارم ولی ادامه ندادم الان هیچی بلد نیستم جز ارایش کردن خودم& ...

منم میخام برم کلاس میکاپ...اون دفه ارایشگرم گف ماه رمضون اینا ک سرم خلوته بیا...ولی ببین م اوضاعی شده

2706