2726
عنوان

استادمون ۳۸ سالشه مجرده بم پیام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 3604 بازدید | 135 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4187948/بیاین-بورس-از-هم-دیگه-یاد-بگیریم-دوستانمیخایم-یه-عالمه-درآمد-کسب-

کنیم

دوستان بیاین دورهم باشیم

راه کسب درآمد تو این روزهای سخت

با اجازه استاتر جان

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول بگو منظورت از استاد چیه؟استاد دانشگاهته ؟حق التدریسیه؟هیئت علمیه چیه؟رشته تاپیه؟دانشگاهت علمی کا ...

شماره شناسنامشم بگه اینو یادت رف😂😁😁😁

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”
2728
اول بگو منظورت از استاد چیه؟استاد دانشگاهته ؟حق التدریسیه؟هیئت علمیه چیه؟رشته تاپیه؟دانشگاهت علمی کا ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐استاد دانشگاه.دانشگاه ازاد 

دکترای حقوق هیات علمی ۵/۶بدبخت فقط کتاب نوشته

عزیزان من کاربریم واسه سال ۹۷ این کاربری جدیدمه❤❤❤❤
من گفتم شخصیت آینده داریه  نگفتم شخصیت نداره🙄

خودمم از اول فهمیدم بحث مالیه 

بیخیال عزیزم 

من راجع ب شخصیتش نظر دادم 

موفق باشی 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒
عزیزم استادمون یه دفتر وکالت داره ۳/۴نفرم براش کار میکنن هیات علمی هستش ماشین زیر پاش یه میلیارده&nb ...

خب شما فقط اومدی تاپیک بزنی ک ما تاییدت کنیم و بگیم وااااوووو چه عالی فوقالعادس 

من فقط خواستم‌تجربمو بعنوان یه بزرگتر که تو این محیطا بوده بت بگم،بهرحال موفق باشی❤

...
حس میکنم  میخاد بیشتر اشنا بشه همیشه سرکلاسم خییلی  توجه میکنه به من تنها دختر چادری کلاسم ...

ربطی ولی نداره ب اینکه قصدش جدی باشه 

مراقب باش 

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒

اسم رمانش چیه؟

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
خب شما فقط اومدی تاپیک بزنی ک ما تاییدت کنیم و بگیم وااااوووو چه عالی فوقالعادس  من فقط خواستم ...

وااااا عججججب شما با خودت چند چندی گلی جواب سوالاتو دادم خب شرایطشو گفتم همین اومدم بپرسم جواب بدم یا نه☹😐😐😐😐😐😐

عزیزان من کاربریم واسه سال ۹۷ این کاربری جدیدمه❤❤❤❤
2706