2726
عنوان

سرگذشت آیه...🌼(واقعی)

85253 بازدید | 1026 پست

این داستان متعلق به خانمی متولد ۱۳۳۵ هست.

و واقعی هست،به قلم من🌹

برای مرغ و خروسای توی حیاط نون خشکای سفره رو میریختم،وقتی جلوم جمع میشدن و همدیگه رو هل میدادن تا از دستم دونه بگیرنواسم لذت بخش بود.وقتی نونام تموم شد رفتم جلو دونه دونه نازشون کردم.یه مرغ سفید داشتم اسمشو گذاشته بودم سپیده اونو خیلیدوسش داشتم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لایک لدفا

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2728

جالب شد👍

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

اسی چی شد بقیه اش

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
نکنه ختنش کردن😭😭😭😭

فک کنم ختنه باشه 

2706