2737
2734

اذیتم میکنه . لجمو در میاره منو نادیده میگیره . حرص هم ک میخورم براش مهم نیس . دیشب دعوامون شده میگ سعی نکن لجبازی کنی چون من حرص نمیخورم . ولی خب دروغ میگ مگ میشه حرص نخورد .. منتظر ایده های خوبتون هستم ک بدونم چ جوری لجشو دربیارم😍😘

مرا عهدیست با جانان💏😍

نقطه ضعف شو پیدا کن باهمونا حرصشو دربیار

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همينكه نسبت به كاراش بي تفاوت باشي كافيه لازم نيست فسفر بسوزوني براش عزيز

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
2738

هركاري كرد كه لجتو دربياره سعي كن آرامش و خونسردي تو حفظ كني وقتي ببينه حرص نميخوري ميفهمه نميتونه اينجوري اذيتت كني 

هركاري كرد تو دلت صلوات بفرست و تكرار كن هيچ كس نميتونه ناراحتم كنه 

همچين كِنِف ميشه ديگه تكرار نميكنه

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
نقطه ضعف شو پیدا کن باهمونا حرصشو دربیار

اصلاااا نقطه ضعف دست من نمیده ... فقط میدونم ک تنها شب برم بیرون بدش میاد . الان میخام برم پیاده روی و استوری بزارم

مرا عهدیست با جانان💏😍

من وقتی به استقبالش ننیرم دم دروقتی میادوگوشی دستمه ومیرم روتخت وبه بچه محل نزارم خل میشه

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

من محلش ندادنی خودش میاد باهام حرف میزنه خیلییی حال میده میخواد ببینه قهرم یا نه اخه تو عصبانیت ب جای دادو بیداد متلک میگه باورتون نمیشه من اینقد زبون درازم هر کی باشه جواب میدم اما این عشق ی کارایی میکنه ها هم لال میشی هم کر هم بخشنده

2706