2733
2734

هفته 36 هستم احساس میکنم بچه فشار میاره به پایین خیلی درد داره شما چه احساسی دارین

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️

من میخام حامله شم ولی بخاطر این وضعیت و شرایط کشور میترسم... 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
من میخام حامله شم ولی بخاطر این وضعیت و شرایط کشور میترسم... 

نشو تا کرونا تموم شه

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماهم پف کردین من تازگیا پف کرده بدنم دکترمم نیس تا ۳۰ ام میترسم پروتین دفع کنم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2731
نشو تا کرونا تموم شه

آخه معلوم نیس کی تموم میشه ولی باشه

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2738
شماهم پف کردین من تازگیا پف کرده بدنم دکترمم نیس تا ۳۰ ام میترسم پروتین دفع کنم 

آره منم همینطور 😕

منم مثل شما تو ۳۶ هفته هستم ..همش فشار میاره یا بعضی مواقع..من اگه زیاد سرپا باشم یا فعالیت کنم اینج ...

عزیزم تاریخ آخرین پریودت کی بود

عشقم ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی ،سزارین هسی؟

خیلی ممنون آره 6 اردیبهشت سزارین میکنم دوقلو باردارم پسر ودختر 

خیلی ممنون آره 6 اردیبهشت سزارین میکنم دوقلو باردارم پسر ودختر 

ای جوونممم به سلامتی زایمان کنی گلم😍😍😍😘😘😘

تاپیکای زایمان طبیعی یا سزارین منو اد کنین عشقولیا😘😘😍❤
2706