2726
عنوان

پشیمونی از رد کردن خواستگار 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 5430 بازدید | 156 پست
نه خونه نداشت ولی یه زمین و ماشین داشت خودشم پسر زرنگی بود😞

ناراحت نباش عزیزم این قسمته ولی خب اختیار اددم بی تاثیر نیست

حتما حکمتی بوده،سعی کن از این به بعد عاقلانه تر و منطقی تر تصمیم بگیری 

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا منم همسن شمام یکیو جدیدا واسه کچلی رد کردم ،بعدش پشیمون شدم😕

وا خب میرفت مو میکاشت فوقش اگه خیلی تو ذوقت میزد 😑😑😑نمیدونم چطور دلتون میاد یکی که همه چیزش خوبه رو به خاطر یه مشکل که دست خودشم نبوده رد میکنین 😔😔😔

به نظرم اگه فقط واسه لحجش بوده و همه چیزش خوب بوده بهش زنگ بزن بگو فکراتو کردی میخوای ازدواج کنی&nbs ...

دیگه چند ماه گذشته 

البته از نظر فرهنگی هم تفاوت داشتیم ولی اون خیلی مستعد بود خودشو مثله ما بکنه

2728

کاش ردش نمیکردی چون سنت بره بالا مردای پیر یا مردای طلاق گرفته بی پول که زنش تمام مال اموالش رو به عنوان مهریه بالا کشیده میان یا مردایی که زنشون ول کرده رفته  دنبال پرستار برا بچه هاش و زن برا خودش میگرده هستن من الان 38 ساله شدم کسی آمد که پیر بود حدود 58ساله بود آمده بود میگفت من زنم خوبه دوستش دارم دنبال فرزند پسر هستم برا همین میخوام دوباره ازدواج کنم  مهریه یک سکه میخواست بده 

تونستن میشه ولی غرورم میشکنه اینجوری 

بزار واسطه از طرف خودش حرف بزنه 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
نه خونه نداشت ولی یه زمین و ماشین داشت خودشم پسر زرنگی بود😞

اشتباه کردی تو این دوره زمونه خراب باید قبولش میکردی همین که انقدر جربزه داشته اومده خواستگاری اگه میتونی بهش بگو بیاد پشیمون شدی هیچم عیب نیست نگران اوناش نباش 

ناراحت نباش عزیزم این قسمته ولی خب اختیار اددم بی تاثیر نیست حتما حکمتی بوده،سعی کن از این به بعد ع ...

به نظرت تو سن من هنوز ممکنه کیس خوب بیاد خواستگار دارم کم و بیش ولی هر کدوم یه چیزشون میلنگه مخصوصا از قیافه هاشون اصلا خوشم نمیاد 

دیگه چند ماه گذشته  البته از نظر فرهنگی هم تفاوت داشتیم ولی اون خیلی مستعد بود خودشو مثله ما ب ...

اگه ازش خبر داری هنوز زن نگرفته چه عیبی داره بهش بگی نظرت تغییر کرده 

وا خب میرفت مو میکاشت فوقش اگه خیلی تو ذوقت میزد 😑😑😑نمیدونم چطور دلتون میاد یکی که همه چیزش خوبه ...

میترسیدم بعدش بزنه تو ذوقم...😞

عاشق یک ریز توام                                                                       معجزه کن صبر مرا...💫
2706