2733
2739
عنوان

از مجردی خسته شدم☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 84 پست
واقعا مجردیو دیگه نمیتونم تحمل کنم خیلی سخته مطمئنم مجرد بمونم هم بااین همه عصاب خوردی نمیتونم ادامه ...

اره ازدواج کردن که چیز بدی نیست خونه باباهم تا یه جایی خوبه از یه جایی به بعد دیگه مناسب نیست

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ازدواج کردن که چیز بدی نیست خونه باباهم تا یه جایی خوبه از یه جایی به بعد دیگه مناسب نیست

میدونم اگه باهاش ازدواج کنم حداقلش بهترین عروسیو تو فامیل برام میگیرن بهترین سرویس طلا رو میخرن همینا هم دلخوشی حساب میشه دیگه مگه خوشبختی به چیه

ب معتاد بودن یا نبودنش هم فکرنکنم

2731
میدونم اگه باهاش ازدواج کنم حداقلش بهترین عروسیو تو فامیل برام میگیرن بهترین سرویس طلا رو میخرن همین ...

برای چی فکر میکنی معتاده؟

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
نمیدونم چجوری مطمین بشم تا الان هم تو خواستگارام این ازهمشون بهتر و موقعیتش بهتربوده 

جز ازمایش،یه حرکاتش دقت کنید و یه تحقیق هم کنید

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.

مشخصه که هنوز تو دنیای سیندرلا هستی و بلوغ فکری برای ازدواج رو نداری...مگه الکیه بری تا دکتری بخونی بعدم طلاق 😐

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738
کاری ندارم دوست داری چکار کنی ولی اینجا بهت میگن ازدواج نکن و درس بخون و خونه بابا فلان گوش نده میخو ...

ازدواج خوبه اما وقتی دلیلش درست و حسابی باشه وگرنه کلاه گشادی سر آدم میره...من ۲۷ سالگی با کلی عشق ازدواج کردم و الان میگم خاک بر سرم اشتباه کردم...دیگه شماها که ۲۰ سالتونه!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

چه فکرایی میکنی😑

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر

قوانین طلاق اینقدر سخت.فکرکردی الکیه .شیره جونتو میکشن.

ضمنا میخوای انگ طلاق بهت بخوره الکی الکی؟؟

درس به چه قیمتی.

توکه خونه بابات سخت بعد میخوای دوباره برگردی اونجا به عنوان مطلقه؟؟بهترت میشه یعنی.

ازکجا معلوم دکترا بگیری؟؟؟شاید نذاره بخ نی بگه اصلا برو خونه بابات نمیخوام بخونی

بابات میذاره؟؟

ازچاله نیفت توچاه

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2706