2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکر میکنم بستگی به مرکز سونوگرافی داره 

هزینه ها متفاوته 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
فکر میکنم بستگی به مرکز سونوگرافی داره  هزینه ها متفاوته

حدودا میخوام بدونم چقدر میشه میدونم دقیق نیس ولی یه ذهنیتی داشته باشم 

عشقای میشه  برای من و تو دلیم یه صلوات بفرستین  ❤
خانوما شما آزمایش غربالگری دومم دادین یا نه؟اگه آره دلیل خاصی داشت یا خودتون خواستین؟

مگه کلا بایدی نیست؟؟میشه نداد؟؟

حدودا میخوام بدونم چقدر میشه میدونم دقیق نیس ولی یه ذهنیتی داشته باشم 

فکر میکنم زیر ۴۰۰ باشه 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
مگه کلا بایدی نیست؟؟میشه نداد؟؟

عزیزم باید دکترت بهت بگه 

اگر ننوشته ک لازم نیست 

راستی ازمایش غرباگری دوم ۱۶ هفته باید بدی

عزیزم باید دکترت بهت بگه  اگر ننوشته ک لازم نیست  راستی ازمایش غرباگری دوم ۱۶ هفته باید ...

اره ۱۶ تا ۱۷ هفته بهترین زمانشه هنوز جواب ازمایش خون غربالگریم نیومده ایشالله خوب باشه اونم دیگه نیازی به ازمایش خون دوم نباشه 

اره ۱۶ تا ۱۷ هفته بهترین زمانشه هنوز جواب ازمایش خون غربالگریم نیومده ایشالله خوب باشه اونم دیگه نیا ...

عزیزم هفته چندی ؟

ان شاءالله ک خوبه😘

2706