2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدا روزی رومیده بیار خواهر یکی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

آره خوبه.... من20ذسالگی ازدواج کردم ده سال جلوگیری کردم الان یکساله اقدامم ولی نمیشه... افسوس میخورم چرا همون موقعها یکی نذاشتم گیرم بیاد

خدایا شکرت امروز یه روز بعد موعودم 11تیروبی مثبت بعداز 11ماه اقدام.....امروز5مرداد سال 99 ومن 8هفته ساعت 11ونیم سونوگرافی ومن صدای قلب فندوق شنیدم زیباترین حس دنیا بعد از 9ماه15 اسفند 99مهرساخانم دنیا اومد.... خوش اومدی به دنیام دخترکم.... 
عزیزم من ۲۲ام اقدام دارم 

به سلامتی عزیزم من خودمو میگم و اطرافیان که دیدم همه فکر میکردن زود بود که پاگیر بچه شدن اگه ادم همه کار شو کرده درس شغل ارزوهاشو عملی کرده دیگه کاری نداره و دنبال یه استرس همیشگی میگرده میتونه بچه دار شه البته این نظر شخصیه 

من نه منم نه من منم😎

من بخاطر کرونا میترسم حامله شم

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2706