2733
2734

.

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یکی

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
2738

ببین هروقت خواستی به ریال بزنی یه صفر اضافه تر میزنی 

الان میخوای بزنی ۱۰ هزار تومن 

۱۰که سرجاشه- هزارم که ۳تا صفر داره -میشه 10000 -

این تومنه

حالا یه صفر که اضافه تر بذاری 

1-0-0-0-0-0 

حالا به ریال شد 

فک میکردم فقط ریاضی من ضعیفه شما از منم داغانتری ک😂 ۷۵۰۰۰۰ ریال

من تو تبدیل واجدای همه چی مشکل دارم

همیشم تو مدرسه از همینا نمره کم میکردم

قاطی میکنم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706