2733
2734
عنوان

خانم های قمی بیان

77 بازدید | 7 پست

انواع لباس بچگانه پسرانه دخترانه نوزادی از سایز ۰ تا ۱۰ سال لباس دارم شروع قیمت ها از ۱۷ هزارتومان تا ۳۰ هزارتومان هست خرید حضوری وغیرحضوری هم دارم ارسال هم رایگان هست آدرس کانال  هستfesqeli(فسقلی) بیایدپشیمون نمیشین میتونین ب شماره ۰۹۳۹۳۳۴۴۴۱۰پیام بدین تا وارد کانال کنم☺

انواع لباس بچگانه نوزادی قیمت خوب شروع قیمت از ۱۷ هزارتومان تا ۳۰ هزارتومان🤗
بااین قیمت شبیه جنس های بازارچه ننه عباس نباشه .میتونی یکی از مدل های نوزادی رو بگداری

یعنی چی با این قیمت؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردم ما دوست دارن همیشه گرون بخرن ی جایی ارزون قیمت باشه تندی حرف درست میکنن براش واقعا آدم تاسف میخوره ب نظرم گران بفروشم بهتره اون موقع دیگه حرفی توش نیست😏

2728
گفتی از ۱۷ تومن تا سی تومن جنس لباس نوزادی نخی هست ؟رنگ دوختش .اینکه رنگ پس نده

چرا اینجوری فکر میکنی؟؟اصلا نمیخواد من برم گران بفروشم بهتراون موقع حرفی توش نیست 

مردم ما دوست دارن همیشه گرون بخرن ی جایی ارزون قیمت باشه تندی حرف درست میکنن براش واقعا آدم تاسف میخ ...

فروشنده باید باصبوری حرف بزنه .می تونستی درکمال آرامش از کیفیت جنست تعریف کنی .اگه من این سوال رو پرسیدم برای این هست که بعدا میگن بااین قیمت دنبال چه جنسی هستی. بهتره عزیزم خوش اخلاق تر باشید 

فروشنده باید باصبوری حرف بزنه .می تونستی درکمال آرامش از کیفیت جنست تعریف کنی .اگه من این سوال رو پر ...

عزیزم من خوش اخلاقم ولی برام سوال چرا مردم ما فکر میکنن هرچی لباس یا هرچیز دیگه گرون تر باشه جنسش خوبه؟؟من خودم برای بچم لباس خریدم لباس ارزون از لباس گرون باکیفت تر بود

2738