2733
2739
عنوان

تهمت بزرگي ك شوهرم بهم زد پريشب😔

860 بازدید | 14 پست

دوستان ميشه تاپيك آخرمو بخونين؟؟😔دستم ياري نميكنه برا نوشتن دوباره😞خواهش ميكنم ازتون!برا هركي مينويسم يا تعريف ميكنم لحظه به لحظه ش دوباره برام تكرار ميشه 

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای دزدی حتما زنگ بزنید پلیس. بیگناهیتون بلاخره ثابت میشه 🦋🦋

نميزنه ك!!!ميدونه داره دروغ ميگه و تهمت ميزنه هيحوقت بع پليس زنگ نميزنه

2728
خودت زنگ بزن اعاده حیثیت کن  برو پیش مامانت با چیه ادم بیکار زندگی میکنی دو ساله

١٠ سالع ازدواج كرديم ٢ ساله بيكاره

2738

همونی ک گفته بود دلار برداشتی از گاوصندوق؟؟ خب چرا نمیری ازش شکایت کنی ک بهت تهمت زده 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
بعد ۱۰ سال برمیگرده اینجوری میگه . حالا اسی وقتی نمایندگی گفته با قفلش بدجور ور رفتن ، شاید یکی اومد ...

نه حسنا جان اصلا!!!!باورت ميشه من مدام خونه هستم كلا زنداني ميكنه منو من هميشه ي خدا خونه هستم!!حاضرم قسم بخورم ك با اون يارو نمايندگي هم تباني كرده!!!!چون شنيدم يارو همينكه وارد خونه شد هنوز پاش به اتاق نرسيده ٣ بار بلند گف آقا اين كار آدم بزرگه كار بچه نيس!!!كار اين دخترت نيس!!كار آدم بزرگه!!يني تابلو!!فقط كم مونده بود اسم منو بگه!!!٧-٨ بار عمدا بلند شوهرم ازش پرسيد آقا پس شما ميگي كار آدم بزرگه اينو شكسته آره؟؟يارو هم بلند ميگف آره آقا من كارم اينه ميدونم!!😐

همونی ک گفته بود دلار برداشتی از گاوصندوق؟؟ خب چرا نمیری ازش شکایت کنی ک بهت تهمت زده

نميتونم گلم شكايت كنم بايد ازين خونه برم!!😞جاييو ندارم مامانم نميزاره برم خونش

نه حسنا جان اصلا!!!!باورت ميشه من مدام خونه هستم كلا زنداني ميكنه منو من هميشه ي خدا خونه هستم!!حاضر ...

چه آدمایی پیدا میشن چه مرگشه اعصابم خورد شد فک کنم شوهرت مریض روانیه . الان چه انتظاری از تو داره حرف حسابش چیه میخواد از تو پول بکنه . فک کنم مرگش اومده که اینجوری میکنه . ضعیف نباش زبونت دراز باشه نزار هر بلایی خواست سرت بیاره . 

چه آدمایی پیدا میشن چه مرگشه اعصابم خورد شد فک کنم شوهرت مریض روانیه . الان چه انتظاری از تو داره ح ...

حسناجان ١٥ سال پيش داييش ٥ هزار دلار ازش برده بهش نداده!!منم برگشتم پريشب گفتم دله دزدياي داييتو نميتوني از من دربياري جاشو پر كني!!!نه من پول ندارم نه مادرم ك بهت بديم!

2706