2733
2734

بچه ها من توی کارگزاری اگاه ثبت نام کردم قبلا هم توی سجام برای پدیده ثبت نام کرده بودم الان باز باید دوباره برم پیشخوان؟

بعدش باید با چه نرم افزاری خرید و فروش کنم؟

ثواب داره راهنمایی کنید

تپلوی چشم بادومی هسدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نمیخواد بری

رایان همراه خوبه من با اون کارام انجام میدم سهامیابم سامانه معاملات برخط داره واسه کسایی که لب تاب دارن خوبه

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
2728
این اساتریدر چیه ؟چه جوری توش پول بریزم؟

من آگاه نیستم

ولی رایان همراه همه ی کارگزاریارو پوشش میده میری توش پول میریزی راحت

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
2738
فک کنم نرم.افزار اگاه آساتریدر باشه تو خود کارگزاری سایتش بری هم میشه اگه کد نداری باید با مدار ...

فدات شم من چندماه پیش  فتم پیشخوان واسه پدیده سجام احراز هویت شدم و کد گرفتم اما واسه بورس  کارگزاری نرفتم...الان توی کارگزاری اگاه ثبتنام کردم الان باز باید برم پیشخوان وایه سجام؟

تپلوی چشم بادومی هسدم 
فدات شم من چندماه پیش  فتم پیشخوان واسه پدیده سجام احراز هویت شدم و کد گرفتم اما واسه بورس &nbs ...

کد چی گرفتی

من از پیشخوان نمیدونم چطوره چون از خود کارگزاری.گرفتم

اما ب نظرم باید بری از کارگزاری کد بورسی بگیری

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
فدات شم من چندماه پیش  فتم پیشخوان واسه پدیده سجام احراز هویت شدم و کد گرفتم اما واسه بورس &nbs ...

باید واس احراز هویت بری دفترپیشخوان یا کارگزاری اون کد سجام ثبت نام اولیه هستش برای اینکه کدبورسی بیاد باید قبلش احراز هویت رو انجام بدی

باید واس احراز هویت بری دفترپیشخوان یا کارگزاری اون کد سجام ثبت نام اولیه هستش برای اینکه کدبورسی بی ...

من واسه پدیده رفتم سجام ی کد ۷رقمی دارم که نوشته شناسه رهگیری متقاصی ....امروز هم توی کارگزاری اگاه نتی ثبتنام کردم باز باید حصوری برم پیشخوان؟

الان اساتریدر رو نصب کردم واسم باز شده

تپلوی چشم بادومی هسدم 
2706