2726
عنوان

بچها بیاین در مورد موفقیتامون حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم دارم مثلا میخونم 🤣چه طوری میخونی روزی چند ساعت؟ سال چندمته؟ 

من سال اولمه همین الان از پا کتابام بلند شدم روزی ۶ساعت میخونم من مشکلم اینه ک باید درسارو بفهمم من نمیتونم حفظ کنم باید بفهمم،،مدنی تا ماده ۲۵۵خوندم مابقی درسارو هم همینطور

اسمش ترگل انا بود تو تلگرام،اولین بار از اونجا فیلم الگو کشی مانتو رو یاد گرفتم،بعدش،آروم آروم شروع ...

اره خوب میفهمم چی میگی گل بانو کلا لباس وقتی تموم میشه و میپوشیش خیلی حس خوبیه♡♡

من کلاس خیاطی نرفتم،از تو تلگرام فیلم و عکس دانلود کردم،ویادگرفتم لباس بدوزم،چندتاااااالباس و مانتو ...

احسنت بهت واقعا😍😍

ادامه بدی

بعلش کسب درامد هم میتونی داشته باشی

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩

موفقیتم درسم بوده و شوهر داری که راضیه ازم همین موفقیته

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.

موفقیت اخری که همه بهم افتخار کردن گفتن پی پی و جیش ام در سن ۲سالگی بود

بقیش چشمگیر نبودن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم