2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگر وقت و اطلاعات کافی دارید وارد بورس بشو با کمترین مقدار هزینه ولی اگر  وقت و حوصله کافی برای پیگیری سهام ها را نداری تو یکی از صندوق های سرمایه گذاری سهامی ثبت نام کن و به درآمد خوبی می رسی کم کم

دل مرنجان! که ز هر دل به خدا راهی هست...
درامدش چجوریه؟

بستگی به مقدار پولی هست که توی صندوق سرمایه گذاری می کنیم ولی اگر بخواهیم یک برآیند کلی بگم توی یک سال پولتون دو الی سه برابر میشه بدون انجام کاری، استرسی و حتی پیگیری خاصی

2714
جدی؟چجوریه؟مثلا ۱۰۰میلیون.یابیشتر مطمئنه؟

خیلی راحت هست مراحل خاصی نمی خواد ولی من به شما توصیه می کنم توی گوگل صندوق های سرمایه گذاری بورسی رو سرچ کنید و تمام اطلاعات رو به شما میده چون مبحثش طولانی هست. بله مطمئن هست چون  سازمان بورس و اوراق بهادار  تمام فعالیت هاشون رو رصد میکنه و خیلی هاشون هم وابسته به بانک و یا شرکت‌های بیمه هستند از بابت نقش شوندگی مشکلی ندارند. به طور مثال اگر شما پارسال از فروردین‌ماه ۱۰۰ میلیون توی یکی توی یکی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی که عملکرد خوبی دارند و اسامی شون توی اینترنت موجود هست سرمایه گذاری میکردید اسفند ماه ۳۰۰ میلیون تومان سود خالص به اضافه اصل پول خودتون یعنی ۴۰۰ میلیون تومان داشتید.

صندوق های سرمایه گذاری پربازده پارسال:

ارزش کاوان آینده

بورسیران

دماسنج

مثلاً این‌ها نمونه‌ای از صندوق های سرمایه گذاری سهامی هستند صندوق های دیگری هم موجوده که باید خودتون بررسی کنید

ممنونم از لطفتون واقعا اگه اینطور باشه که معرکه است.

خواهش می کنم

البته از توی بازار می توانید اپلیکیشن سیگنال رو هم دانلود کنید که به طور مختصر و به زبان ساده انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری و شیوه سرمایه گذاری و برترین صندوق های سرمایه گذاری از لحاظ سود و بازده رو هم درجه بندی کرده که خیلی میتونه بهتون کمک کنه.